Prosto z Pieca (R)

Szalom, Drodzy Czytelnicy. Tu Wasz PZP(R). Pakujemy właśnie plecaki na Pixel Heaven, więc dziś wersja lajt naszego i Waszego (nie)regularnika o grach na komputer.

Preordery na Wieśka już są rozsyłane, jest więc pretekst, by pomówić o dodatku Krew i wino. Lada chwila powinna być dostępna łatka 1.20 do podstawki, która ma zapewniać obsługę tegoż DLCka. Prócz korekty drobniejszych błędów, patch wprowadza też wspominane już przez nas nowe rozwiązania dotyczące ekwipunku. Pojawią się nowe podkategorie przedmiotów, a ich porównywanie ma być czytelniejsze. W glosariuszu pojawi się wpis Książki, gdzie znajdzie się treść wszystkich przeczytanych przez nas pozycji (wielu gamerów będzie to miało przynajmniej w komputerze – CJJA). I coś dla karciarzy – do kupienia w grze będzie książka „Cudowny przewodnik po gwincie”, która ma wyświetlać brakujące karty i informacje, gdzie je znaleźć!

Pojawią się też drobne poprawki kosmetyczne interfejsu, ale możemy się założyć, że Was pewnie interesuje, jak będzie się prezentowała sama rozgrywka. Otóż Krew i wino ma podobno korzystać z nowego systemu zarządzania zasobami, który znacznie odciąża procesor. Ma to rzecz jasna poprawić wydajność i jednocześnie zbliżyć szatę graficzną do ideału, jakim było dla wielu demko z 2014 roku.

Nowy interfejs możecie sobie obadać na poniższym filmiku, który dodatkowo zawiera kilka wskazówek, jak odpimpować swojego Gerharda przed rozpoczęciem DLCka. Warto zwrócić uwagę m.in. na bonusy po skompletowaniu pancerzy – opłaca się teraz szukać wszystkich schematów armora. Oficjalna premiera jutro i już wiadomo, że w tym roku dzień dziecka zaczyna się wcześniej.

 

Żeby nie było, że kręci nas tylko Wiedźmin, polecamy Waszej uwadze produkcję pt. Neon Drive. W skrócie, jest to podobno mega trudna zręcznościówka w klimacie lat ’80, z adekwatną oprawą graficzną i muzyczną. Siadamy za sterami samochodu lub samolotu i unikamy przeszkód zsynchronizowanych z utworem. Do zabawy dostajemy 7 poziomów – nie piszemy „tylko”, bo skończenie ich to nie lada wyzwanie, które twórcy gry nagradzają personalizowanym certyfikatem nadludzkich zdolności (sic!). Jeśli w walkmanie macie same kasety z new retro wave i digujecie neonowy klimat a’la Tron, gierca może Wam przypaść do gustu. Okolicznościowy trailerek poniżej:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz