Bajtek na Pixel Heaven!!!

Kolejna kluczowa informacja dla nerdów rozważających wyjazd na Pixel Heaven 2016!

Otóż, zgodnie z tradycją, również w tym roku dostaniemy comeback kultowego tytułu prasowego – po 20 latach od wydania ostatniego numeru Bajtka, powróci on jako jednorazowe wydanie specjalne na PH!

Ci z Was, którzy byli w zeszłym roku pamiętają zapewne, że pixelheavenowy numer C&A był naprawdę tłusty pod względem edytorskim i contentowym, więc w przypadku Bajtka zapewne też możemy się spodziewać odpowiedniej jakości. Tym bardziej, że red. naczem tego okolicznościowego wydania został sam Borek, co chyba mówi samo za siebie. Całość wyjdzie w klasycznym dużym formacie i podobnie jak onegdaj będzie podzielona na klany poszczególnych kompów (mam teraz mega doła, że jakieś 15 lat temu zasiliłem lokalny śmietnik kompletem numerów Bajtka, które zalegały mi w domu).

news_ph201609

 

Bajtek przysługiwać będzie uczestnikom z wejściówką Supporter, a także będzie do nabycia osobno na imprezie za 15 zika. Kupić go też będzie można w sklepie PIXELa – shop.pixel-magazine.com.

A skoro już o wejściówkach mowa, to w skrócie są ich następujące style:
Weekend Visitor – wejście na wszystkie 3 dni imprezy – 60 zł
One Day Visitor – jeden wybrany dzień imprezy – 24,99 zł
Supporter – combo wszystkiego, czyli wstęp na 3 dni, udział w jednym turnieju, T-shirt, Afterparty, nowy PIXEL, Bajtek, wpis w Hall of Fame i inne bonusy – 160 zł

Dodatkowe opcje to Competitor (udział w turniejach), Afterparty (sobotnia imprezka), i T-shirt. Wszystkie rodzaje do nabycia tutaj.

Dla porządku przypomnijmy, że impreza odbywa się 3-5 czerwca w Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie. Szczegółowe info na stronce oficjalnej.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz