Prosto z Pieca (R)

Witamy naszych Milusińskich w kolejnym zeszycie naszego nieregularnika. W zeszłym tygodniu było wolne, ale teraz wracamy na pełnej… gazie i przekazujemy w telegraficznym skrócie, co następuje.

Fallout 4! Nie wiem czy wiecie, ale w przyszłym tygodniu w czwartek będzie premiera największego fabularnego DLCka do F4, zatytułowanego Far Harbor. Ma być o syntach, Dzieciach Atomu i różnych rozpromienionych (get it?) mieszkańcach tytułowej wyspy. Do wyjęcia za 25 USD; trailerek poniżej.

 

Ale to nie wszystko w tym temacie – szczęśliwi posiadacze gry na Steamie mają teraz możliwość korzystania z tzw. Creation Kit. Jest to narzędzie, które ma powodować, że F4 będzie obsługiwał tworzenie i otwieranie modów bezpośrednio z poziomu giery. Guess what, do tego też jest trailor.

 

X-COM2! Na mieście mówi się, że w najbliższy czwartek rzucą też nowe DLC pt. Alien Hunters. Rozchodzi się o to, że teraz w losowych momentach w grze będą pojawiać się tzw. boss aliens, z którymi nie ma żartów. Do tego dostaniemy ładny arsenał broni i dodatkowe klasy postaci. Wszystko to za 10 USD.

pzpr83

 

Doom! Tak jest, premiera jeszcze w tym tygodniu, a dokładnie w piątek 13-go. Przyszykujcie już z wyprzedzeniem sprzęt i pokasujcie filmy dla dorosłych z dysku, bo okazuje się, że prócz jednej płytki DVD w pudełku do zaciągnięcia jest z netu jakieś 45 GB danych. Preload startuje już 11 maja.

 

Deus Ex! A konkretniej: Mankind Divided! Giera pojawi się dopiero pod koniec sierpnia, ale w międzyczasie rzucili filmik objaśniający, co i jak w świecie Jensena (nie mylić z Yinsenem). Wrażenia z wersji pre-release są ostrożnie optymistyczne, ale do mety jeszcze daleko. Trzymamy kciuki.

 

Dishonored 2! Zgadza się, będzie kontynuacja osobliwego połączenia skradanki, zręcznościówki i RPGa. Jak donosi Plotek.pl, na początku będziemy mogli sobie wybrać, kim chcemy grać – Corvo lub Emily. Bethesda zapewnia, że gierę znajdziemy w placówkach handlu elektroniką już 11 listopada, czyli u nas będzie zamknięte. Więcej info w czerwcu.

pzpr84

 

Dawn of War III! Na ten tytuł sobie trochę niestety poczekamy, bo premiera przewidziana jest dopiero na przyszły rok, ale już teraz można podziwiać cinematic trailer z takim ładunkiem epy, że klękajcie narody. Warto wspomnieć, że o grze mówi się już od 2013 roku, więc trochę jest poślizg.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz