Slender Mana kręcą!!!

Slender Man to perełka współczesnej popkultury – postać, która rozpoczęła memowy żywot jako bohater kultowych Photoshop Phridayów na kultowym SomenthingAwful.com, a która zdążyła wygenerować real-life sightingi, gierki, fanfilmy, a także zainspirować do próby morderstwa.

Osoby niezorientowane odsyłam do internetu. W dużym skrócie, Slender Man do długi, chudy kolo bez twarzy, za to pod krawatem i jeśli zobaczysz go w lesie albo na odludziu, to już po tobie. Slender lore wyróżnia jeszcze niejakiego Operatora, który jest albo kolegą, albo innym wcieleniem Slendera, a Extended Lore dołącza do tego kanonu inne creepy-pastowe indywidua, takie jak np. The Rake.

No dobra, ale po co przytaczam te oczywistości? Otóż po licznych plotkach i zapowiedziach, mamy wreszcie oficjalne potwierdzenie, że powstanie film o przygodach Slender Mana. Scenariusz napisał David Birke (13 Sins), a reżyser na razie nie jest znany (może będzie to SA Wardęga, który też ma na swoim koncie Slender-pranki). Proszę się dowiadywać.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz