Pistolet Hana Solo!!! – UPDATE

UPDATE: I jak głosi New York Post, Ehrenreich finalnie dostał rolę. Czekamy na oficjalne potwierdzenie LFL.

Powoli, acz konsekwentnie kręci się temat spin-offa o Hanu Solu. Z okazji Star Wars Daya reżyser Chris Miller wrzuca zdjęcie znanego i lubianego guna:

news_hansolo16

 

A z zaległych nowin: Niemal pewnym kandydatem na młodego Solo jest… Alden Ehrenreich, znany z całkiem zabawnej roli w Hail Ceasar! Kolo ma 26 lat:

news_hansolo15

 

I jako bonus: szef Disneya, Bob Iger, wystąpił ostatnio podczas imprezy Deutsche Bank 2016 Media, Internet & Telecom Conference, na której z pewnością byliście, więc jego słowa przytaczam tylko pro forma.

W swoim wystąpieniu nasz Bob ogłosił, że w spin-offie o młodym Hanie Solo pojawi się też młody Chewbacca! Niby to żadna rewelacja, ale jest już właściwie pewne, jak nasi herosi spotkali się wg nowego kanonu. Co więcej, nie jest chyba wcale pewne, czy Wookiee wg nowego rytu są takie długowieczne, jak były kiedyś – więc nasz Chewie może być młodszy i mniejszy?

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Pistolet Hana Solo!!! – UPDATE

  1. Wydaje mi się jednak, że skoro przez 30 lat między RotJ a TFA Chewbacca się nie zmienił, to chyba jednak z tą długowiecznością zostaje jak było 😉

Dodaj komentarz