Goście Pixel Heaven!!!

Kontynuując nasz cykl informacyjny o tegorocznym Pixel Heaven warto wspomnieć o kolejnych gościach, którzy w tzw. międzyczasie dołączyli do line-upu – poza wzmiankowanymi już Jonem Hare i Peterem Molyneux.

Po pierwsze mamy Philipa i Andrewa Oliverów, czyli The Oliver Twins, których pamiętacie pewnie z wielu gierek ze Spectrum czy Schneidera (jeśli mieliście tatę w LWP), takich jak seria Dizzy, Firehawk, czy Ghostbusters II. Obecnie kierują studiem Radiant Worlds pracującym nad MMO pt. SkySaga.

news_ph201607

 

Innym mocnym nazwiskiem jest Ben Daglish, kultowy kompozytor znany z soundtracków do masy retro gierek na Spectrum, Atari, Komcia, czy Amigę. Kojarzcie muzę z takich tytułów, jak Gauntlet, The Last Ninja, Switchblade, Cobra Stallone, Deathwish III czy Basil The Great Mouse Detective. Obecnie pogrywa w kapeli o adekwatnej nazwie SID80s.

news_ph201608

 

Ciąg dalszy nastąpi! Dla przypomnienia: impreza odbywa się 3-5 czerwca w Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie. Szczegółowe info i wejściówki na stronce oficjalnej.

See you there.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz