Komiksowo

Na przednówku premiery Kapitana Ameryki mamy jeszcze nieco informacji.

 

Captain America: Civil War

Kilka spotów rzutem na taśmę:

I klipów:

Oraz paczka fotosów:

 

Spider-Man: Homecoming

Szybki newsik: Kevin Feige po tygodniach owijania w bawełnę powiedział wreszcie wprost: Marvel kontroluje całkowicie Spider-Mana kreatywnie i od nich zależą wszystkie decyzje w tym zakresie. Sony działa tylko produkcyjnie.

 

The Flash

A to pech, film Flash jest ponownie bez reżysera. Seth Grahame-Smith (scenariusz Pride and Prejudice and Zombies, Abraham Lincoln: Vampire Hunter) opuścił projekt z powodu starych, dobrych różnic artystycznych. Póki co, jego scenariusz pozostaje jednak nadal obowiązujący. Jednak biorąc pod uwagę, że byłby to jego debiut reżyserski, pojawiły się pogłoski, że to studio spękało i postanowiło znaleźć kogoś bardziej doświadczonego.

Premiera dopiero w marcu 2018, więc Warner ma czas poszukiwania zamiennika.

 

The Punisher

No tak, Katorżnik w Daredevilu tak się spodobał, że Netflix wraz z Marvelem niejako znienacka postanowiły wyszykować mu osobny serial. Na razie niewiele wiadomo, poza tym, że zagra oczywiście Jon Bernthal i że jest do tego taka graficzka:

news_punisher03

 

Wolverine

I kolejny aktor w tajemniczej roli w Wolverine – a będzie to znany z The Office Stephen Merchant:

news_wolverine04

 

X-Men: Apocalypse

Takie widełko o X-Mansion:

I o Apokalipsiu:

A jeśli chcecie sobie pograć w udawane gry 8-bit z czasów X-Menów, zapraszamy na stronkę SpacePortArcade.com, gdzie do zaliczenia są te trzy hity:

news_xmenapo127

news_xmenapo128

news_xmenapo129

 

I to tyle na dziś. Nasz Status Filmów Komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. „Kapitan Ameryka: Wojna Secesyjna” ma strasznie brzydką paletę kolorów :/

    • W sensie, że naturalną? Mi tam się podoba, że nie jest tak dyskotekowo przebarwiony jak to jest obecnie w modzie (choćby jak te X-meny poniżej).

  2. FYI, Merchant podkładał głos pod Wheatley w Portal 2! Miał kilka fajnych ról oprócz Office, np. brytyjski Extras (serial od Gervaisa, podobnie jak Office).

Dodaj komentarz