Newt w nowym Alienie!!!

Pisząc Alien, czywiście nie mamy na myśli kolejnego gniota Scotta, a potencjalnie bardziej obiecujący projekt Blomkampa.

Jak się okazuje, w filmie oprócz Hicksa wystąpi też… dorosła Newt (27 l.), co rodzi ponownie pytanie jak reżyser chce to objechać nie anulując Aliena 3. Poniekąd wyjaśnił to sam Michael Biehn twierdząc, że nowy film zakłada, że A3 i A4 nigdy się nie wydarzyły. Aby przeciwdziałać pogłoskom o śmierci projektu, Blomkamp dał kolejny koncept na Instagrama:

news_alienblom14
Zamysł jest tu oczywiście taki, aby było to przekazanie pałeczki przez Ripley młodszej bohaterce. Patrząc na powyższy obrazek można się od razu zastanawiać, czy Neil przypadkiem nie planuje, aby Newt ponownie zagrała Carrie Henn. Co prawda rola w Aliens była końcem jej kariery aktorskiej, ale obecnie wygląda nawet podobnie:

news_alienblom15
Póki co jednak, film jest faktycznie wstrzymany, dopóki wujek Ridley Scott nie skończy swojego P2 i nie zluzuje Blomkampa. Co ciekawe, jak twierdzi Biehn, A5 miałby się dziać „tysiące lat” po P2, co chyba jest nowością.

Inne nowiny o tej efemerydzie – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz