Prosto z Pieca (R)

Witamy Szanownych Czytelników na łamach naszej cyklicznej rubryki. Z uwagi na to, że mieliśmy dość aktywny weekend, dziś pojedziemy sobie na lajcie, a zaczniemy od głównego tematu poprzedniego zeszytu.

Chcecie być tak fajni, jak my i testować nowego Dooma? Macie okazję – od 15 do 17 kwietnia będą otwarte beta testy. Takie oficjalne info dostaliśmy telefaksem z USA, ale to nie wszystko – Bethesda zapowiedziała też Season Pass, na który mają przypadać trzy pakiety z dodatkowymi mapkami, armorkami, bronią itp. Indywidualnie paczki będą po 12 GBP, wszystko naraz – 30 GBP.

Nie będzie Rock Banda 4 na PC – tako rzecze Harmonix po nieudanej zbiórce, o której pisaliśmy w poprzednich zeszytach. Mimo finałowej mobilizacji z 1,5 mln USD udało się ukulać prawie 800 000. W kuluarach mówi się, że to wina mało znanej platformy crowdfundingowej, na którą zdecydowali się twórcy. Pozostaje rozejrzeć się za innymi propozycjami, np. Frets on Fire.

Żart tygodnia – jeśli przyjdzie Wam do głowy spiracić nową gierkę Microsoftu, musicie liczyć się ze zmianą image głównego bohatera.

news_pzpr81

 

A propos żartów – premiera Dark Souls III za nami, ale jeśli nie wiecie, co to, ten film wyjaśnia wszystko.

Jest trailerek Wasteland Workshop, drugiego DLC do Fallouta 4. Premiera już jutro, a przed nami jeszcze tylko Far Harbor.

I na koniec gameplay z Total War: Warhammer, która to gierca ma jechać na bibliotekach DX12. Ciekawostka: na filmie widzimy frakcję wojowników chaosu, która ma być dostępna tylko dla robiących pre-order. Reszta obejdzie się smakiem lub pęknie i zapłaci za odpowiedniego DLC. That’s showbiz.

A na drugi koniec proponujemy kwintesencję nerdyzmu i mordobicia w jednym, czyli Science Kombat! Sama gierka do obadania tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz