Cloverfield gierka – część 4!!!

Poprzednie dywagacje na temat promocji ARG 10 Cloverfield Lane znajdziecie tutaj:
Część 1
Część 2
Część 3

W kolejnym odcinku naszej opowiastki przenieśmy się z powrotem na blogowe wpisy na Fun and Pretty Things (FAPT).

W tych postach można znaleźć takie ciekawostki jak np. poradnik survivalu pt. Life Preserving Information:

news_10cloverfield42

Szczególnie ciekawa jest tu podlinkowana tu gierka tekstowa, którą znajdziecie tutaj. W skrócie jest to „shelter manager”, w którym musimy zarządzać ludźmi i zasobami w schronie:

news_10cloverfield49

Jak szybko można się zorientować w statsach, Megan, czyli Radiogirl gra w gierkę i osiąga niezłe punkty. Natomiast na samej stronie Life Preserving Information Stambler zauważa, że w gierce pojawiają się dziwne wyniki, co niewątpliwie było efektem hacków dokonywanych przez przedsiębiorczych internautów.

Gierka miała parę update’ów, gdzie zmieniano reguły i dodawano questy, do momentu gdy komuś udało się dotrwać do 1000 dni w schronie. Wówczas pojawił się nowy komunikat:

news_10cloverfield50

Dzięki cudom Google zlokalizowano hostel HI Chicago i udano się po wzmiankowany telefon:

news_10cloverfield51

news_10cloverfield52

Nietrudno się domyśleć, że PINem do poczty głosowej telefonu był znany nam już numer 4813. Na tejże poczcie był nagrany komunikat powitalny i podany numer do Stamblera – (985) 788-4071. Możecie zadzwonić, aby usłyszeć komunikat od Johna Goodmana i spróbować się nagrać. Dodajmy, że (985) to kierunkowy do Nowego Orleanu.

Parę dni później Stambler zamieścił na FAPT komunikat, że nadal nie ma żadnej wiadomości z telefonu – więc coś tu nie zatrybiło, albo ONI zaczęli już niszczyć sieć łączności.

Już wkrótce ekscytujący finał Cloverfield-gry!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz