Komiksowo

Kolejne Komiksowo, zapewne prawie ostatnie, w którym opisujemy BvS!
 

Aquaman

Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia – w Aquamanie niejaką Merę oficjalnie zagra Amber Heard.

news_aquaman05

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Jak oznajmił właśnie Zack Snyder, Director’s Cut BvS będzie o pół godziny dłuższy od wersji kinowej – a większość to materiał R-rated.

I teraz tak: jeśli tęsknicie za klasycznymi telewizorami 4:3, IMAX wychodzi Wam na przeciw oferując rozszerzony format filmu. Oczywiście rozszerzony wzwyż, a nie wszerz, co ilustruje poniższy tweet:

 

A jeśli kolekcjonujecie promo filmiki i klipy BvS, to macie kolejne do albumu:

 

Jeśli nie chce Wam się iść na film do kina, to obejrzyjcie sobie chociaż wersję skróconą:

 

Daredevil

Drugi sezon już poleciał, więc nie piszemy o nim, a o… adaptacji kinowej, którą starano się odpalić po niezbyt udanej wersji z Affleckiem. Ten nowy film miałby już być stricte dla dorosłych, wręcz na poziomie NC-17 – a do tego zadania Fox zatrudnił Joe Carnahana (A-Team). Tenże zaproponował swój scenariusz, który miałby się odbywać w latach ’70 – z kolejnymi częściami Daredevil ‘73, Daredevil ‘79 i Daredevil ‘85, które byłby mocno osadzone w tle muzycznym poszczególnych epok – rock klasyczny, punk rock i new wave.

Do wypromowania filmu w studiu reżyser stworzył nawet specjalny sizzle reel, do zobaczenia poniżej. Niestety projekt został złożony do grobu wskutek chłodny stosunku Foxa i powrocie praw do ekranizacji do Marvela.

 

Iron Fist

Mamy potwierdzenie: w serialu Iron Fist tytułowego bohatera zagra Finn Jones.

news_ironfist02

 

Lobo

Hej, film Lobo znowu powraca zza grobu. Tym razem ruszyło się tyle, że jest nowy scenarzysta – a jest nim Jason Fuchs, nie byle kto, bo napisał nową Wonder Woman. Jego zadaniem jest napisanie wszystkiego od zera, więc wszelkie poprzednie wersje scenariusza idą do klozetu.
Czy jest to kolejny odprysk „efektu Deadpoola”? Możliwe. Przypomnijmy, że ostatnim (2012) reżyserem Lobo był Brad Peyton (San Andreas), ale nie wiadomo, czy nadal mu się chce.

 

X-Men: Apocalypse

Empire dało do pieca z okładkami – wystarczy kupić ich 9 aby złożyć sobie ładną fototapetę:

 

The Crow

Jak pamiętamy, film The Crow, podobnie jak jego bohater, żył, potem umarł, a potem ożył znowu, ale tak nie do końca.

Powraca kwestia bankructwa Relativity Media, o której już pisaliśmy – w wyniku której prawa do ekranizacji zawisły nieco w próżni. Tymczasem nowy reżim na gruzach Relativity wprowadza swoje porządki wywalając z projektu zaklepanego już reżysera Corina Hardy. Na drugim froncie właściciel praw (Edward R. Pressman) domaga się w sądzie wycofania licencji Relativity w związku z kiepską kondycją stojącego nad grobem studia i zwolnieniem Hardy’ego.

 

I tyle na dziś. Nasz Status Filmów Komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz