Prosto z Pieca (R)

Witamy Szanownych Czytelników w kolejnym zeszycie naszego gierkowego nieregularnika. Tak, tylko u nas poniedziałek jest czasem we wtorek! #dobrazmiana
Na pierwszy ogień idzie Fallout 4 i zajawka pierwszego DLCka – Automatron. Zgodnie z zapowiedziami rozszerzenie pozwoli nam zbudować swojego własnego robota i wysłać go do walki ze złym gościem o ksywie Mechanist. Klimat pulp SF daje radę, ale czy podratuje reputację F4? Okaże się już za tydzień.

Jeśli ktoś z Was gra jeszcze w SW: Battlefront, to pewnie już wie o marcowej aktualizacji, która dodaje nową mapkę na Endorze – Survivors of Endor. Ciekawszy pewnie jednak będzie pierwszy płatny DLC – Outer Rim, który da nam do zabawy Greedo i Nien Nunba! Premiera jeszcze w marcu.

news_pzpr76

W nieco bardziej odległej perspektywie, bo dopiero 24 maja, dostaniemy wreszcie Total War: Warhammer. Odpowiedzialne za grę studio Creative Assembly wypuściło listę z zalecaną konfiguracją (do gry w 60 kl./s i w Ultra, oczywiście), na którą będzie nas stać chyba dopiero po sprzedaniu nerki.

A teraz jedno z naszych ulubionych słów na R – remake! Pamiętacie, jak pisaliśmy o Overload, gierce która w zasadzie jest nowym Descentem? No więc rzutem na taśmę (2 godz. przed terminem) gierka została sfinansowana na Kickstarterze. Jest też do zassania demko – wersja 32-bit i 64-bit. Enjoy!

A teraz drugie słowo na R – remaster! Za tydzień na GoGu ląduje Day of the Tentacle w wersji HD. Przyjęło się już, że odpicowane w ten sposób wersje dają możliwość przełączania na bieżąco między nową a starą grafiką i tak też ma być tutaj. Poniżej okolicznościowe wideo, jak jest mówi Tim Schafer.

Na koniec ciekawostka. Pisaliśmy już parę razy o Prison Architect, ale nie przypuszczaliśmy, że twórcy gry postanowili zrobić nam wszystkim psikusa i ukryć w grze… tryb 3D! Sprawa wyszła na jaw dopiero po pięciu miesiącach od premiery wersji v1.0. Poniżej dowód wideo, ale uwaga – srogo przeklinają.

I z ostatniej chwili: w momencie oddawania niniejszego PZP(R) do druku, do reżyserki internetu wbiegł goniec i zgłosił do nadawania poniższy materiał z remastera System Shock:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz