Komiksowo

Przy środzie ważne informacje, jak kolorowe obrazki przenoszą na ekran.

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Fani Jeny Malone będą pewnie zawiedzeni: jej postać (o której nadal nie wiadomo, kto to jest – ani Batgirl, ani Robinka) została wycięta z ostatecznego montażu BvS. Dla uspokojenia – zobaczymy ją w R-wersji na Blu-ray.

Dorobili kolejne dwa spoty:

Nieco fotek, większość to jednak chyba zrzutki z trailerów:

 

Captain America: Civil War

Kolejna porcja promo graficzek:

I seria plakatów Team Iron Man:

 

Daredevil

Nowe „plakaty, co nigdy papieru nie zobaczą” pod drugi sezon DD:

I takie, co zobaczą:

news_daredevil46

I filmik o kostiumach:

 

Gotham

Nieco nowych zdjęć z drugiego sezonu Gotham, a na nich Pani Jokerowa. Czy to oznacza gender-bender dla tego kluczowego gościa z DC?

 

Sandman

Dwie wiadomości w temacie Sandmana: dobra i zła. Dobra jest taka, że wreszcie udało się znaleźć scenarzystę – a jest nim Eric Heisserer (Final Destination 5, The Conjuring 2, nowe Nightmare on Elm Street i Thing).

Natomiast zła jest taka, że dzień później z projektu odszedł reżyser i odtwórca głównej roli, Joseph Gordon-Levitt. Decyzja ta ponoć wynika z faktu, że po przesunięciu produkcji z Warnera do jego studia-córki, New Line Cinema, nowe kierownictwo zaprezentowało nieco inną wizję filmu, niż reżyser sobie wyobrażał. Decyzja prawdopodobnie zapadła już dawno temu, została jednak ogłoszona teraz, aby ludzi mieli jasny obraz jak produkcja wygląda.

Trochę to śmiertelny cios, biorąc pod uwagę, że Gordon-Levitt wraz z Davidem Goyerem byli animatorami całej tej zabawy. Tak więc dalsze losy filmu są niepewne, nie wiadomo też czy Heisserer, jeśli przyjdzie co do czego, stworzy własny scenariusz, czy będzie pracował na tym stworzonym przez Gordon-Levitta i Goyera, nad którym panowie ci pracowali lata całe.

 

Scalped

Zgrabnie zatytułowany komiks „Scalped” pochodzi z Vertigo i opowiada o undercover agencie FBI, niejakim Dashiellu Bad Horse, który infiltruje przestępczy krąg w indiańskim rezerwacie. Teraz niby robią z niego serial – telewizja WGN zamówiła pilot serialu, a potem się zobaczy. Scenariusz pisze Doug Jong (Banshee).

news_scalped01

 

Suicide Squad 2

Tak jest. Film jeszcze nie wyszedł, ale jest już taki hype, że spokojnie można planować sequel. Zdjęcia mają wystartować w 2017 – o ile oczywiście jedynka nie okaże się jakąś katastrofą.

 

Venom

Po pewnym okresie śmierci klinicznej, powstał z martwych projekt Venom. Sony pewnie postanowiło pójść za spider-manowym ciosem po wypożyczeniu swojej postaci do Marvela. Z tym, że Venom ma być autonomicznym obrazem Sony, bez związku z aktualnym rebootem Spider-Mana, a tym bardziej z MCU. Czyli Venom bez Spideya? Ciekawa koncepcja – już pojawiły się hipotezy, że film ma być R-rated odpowiednikiem Deadpoola.

Do napisania scenariusza zostały zatrudniony Dante Harper (Edge of Tomorrow). Producentem jest znany i lubiany (?) Avi Arad. Jeśli wszystko dobrze pójdzie – będzie seria, a co najmniej od początku planowana trylogia.

 

X-Men: Apocalypse

Nowy plakat, a na nim czterech Jeźdźców Apokalipsy. Niektórzy przystojni:

news_xmenapo97

 

Tyle w tym tygodniu. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz