Prosto z Pieca (R)

Bondziorno, tu nadaje PZP(R). Wciąż jesteśmy oszołomieni po ekskluzywnym materiale wideo z rozpoczęcia kręcenia Epizode VIII, stąd lekka obsuwa, ale bez obaw, czuwamy! Oto garść wieści ze świata gier na komputery osobiste.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że robi się nowy (łże)Descent, a tu niespodzianka – będzie jeszcze jeden Descent, ale pod nazwą Overload. Do roboty tym razem wzięli się twórcy odpowiedzialni za oryginał, więc jest szansa, że nie skopią sprawy. Kolesie chcą ukulać 300 000 USD i na tę chwilę, po 5 dniach zbiórki, mają już ponad 85 000. Jak dobrze pójdzie, giera wyjdzie w marcu przyszłego roku. Znaczy, single player; multi ma mieć premierę 6-8 miesięcy później. W razie co, na tacę można dać o tutaj.

 

Też w 2017 r., ale pewnie bliżej kwietnia, zobaczymy w sklepie Watch Dogs 2. Wszystko zdradza raport finansowy Ubisoftu, z którego dodatkowo wynika, że w tym roku nie będzie nowego Asasyna. Co do WD2, to oczywiście szczegółów próżno szukać, ale żabojady coś napomknęły, że zdają sobie sprawę z niedociągnięć pierwowzoru i że będą radykalne zmiany technologiczne, więc można obstawiać nowy engine. Ciekawe, czy znów będą zajawki z podkręconą sztucznie grafiką…

news_pzpr69

Jeśli ktoś z Waszych znajomych ma Xboxa (taki żart), to może słyszał o grze Quantum Break. Miała być ekskluziwem, ale nagle okazało się, że wyjdzie też na pieca. Dłubią przy tym ziomy od Max Payne’a, więc wiadomo, czego się spodziewać – dużo szczelania, klepania po ryju i do tego bullet-time. Zresztą zobaczcie poniższą zapowiedź, w której pan od Microsoftu przeprasza, że gra ukaże się tego samego dnia na konsole i PCty. Co zrobić, takie czasy. Aha, giery nie będzie na Steamie. Szok!

 

To jeszcze na koniec dwie krótsze nowiny. 17 marca będzie można zagrać w nowy Need For Speed. Wiemy, że wiecie, że samochody są super, dlatego na pewno Was zainteresuje, że giera ma obsługiwać różne kierownice i 60 klatek na sekundę. Oto gra dla prawdziwych facetów! Brum, brum!

 

WH40K jest ostatnio na propsie, bo chyba co dwa zeszyty jest jakaś giera z tego universum. Tym razem proponujemy Wam Battlefleet Gothic: Armada, który to tytuł wygląda jak trochę fajniejsza wersja Homeworlda. Prócz Imperialnych są Orkowie i Eldarzy, więc rodzina w komplecie. Ahoj!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz