Komiksowo

Wczoraj mieliśmy zapowiadany najazd DC na telewizję CW, dzięki czemy dziś dysponujemy wysypem nowin z nadchodzących DC-obrazów!

 

Aquaman

Ale zaczynamy od newsa bez związku z tym progeamem. Otóż okazuje się, że jest jeszcze jedna przystojna aktorka, która nie zagrała jeszcze w żadnym filmie komiksowym. A teraz Amber Heard ma być ponoć za Merę (laskę Momoy) w Aquamanie. Swój debiut miałaby mieć natomiast w JL:

news_aquaman05

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Znajomo wyglądający klip z BvS:

I parę słów z CW:

 

Deadpool

Deadpool dostały swój certyfikat wiekowy i zgodnie z oczekiwaniami fanów jest to R z uwagi na atrakcyjne „strong violence and language throughout, sexual content and graphic nudity.”

A na potwierdzenie mamy takie fajne billboardy:

news_deadpool86

news_deadpool87

I plakat:

news_deadpool88

I nowe spoty:

 

Justice League

Jedziemy z ofensywą Justice League! Po pierwsze mamy pierwsze wizerunki Flasha i Cyborga:

news_justicelegue02

I filmiki o tych dwóch panach oraz Aquamanie:

 

Legends of Tomorrow

I wiemy już, kto zagra Jonaha Hexa w LoT – a będzie to jakiś Johnathon Schaech znany z Raya Donovana. Nie wiadomo jeszcze czy nasza ekipa aby go spotkać przeniesie się na Dziki Zachód, czy też sam Jonah wyruszy w podróż w czasie (co ponoć w komiksach mu się zdarzało):

news_lot14

 

I kolejny stek klipów i promosów:

 

Legion

Jak pamiętamy, Legion to spin-offowy serial X-Men o synu Xaviera. Jednak, żeby było ciekawiej, ów spin-off nie jest osadzony w uniwersum filmowym XM. W serialu, w odróżnieniu od filmów, mało kto będzie wiedział o istnieniu mutantów.

 

Lobo

Danny Trejo dał na swoim Twitterze poniższe zdjecie z podpisem „First rule of hunting, Super Dupe. Make the target come to you.”. Czy to oznacza, że dziadek Trejo miałby zagrać Lobo? Powodzenia.

news_lobo01

 

Suicide Squad

Wraz z trailerem dostaliśmy bardzo ciekawą kolekcję plakatów na Wasze ściany:

 

Wonder Woman

I mamy pierwszy clip z WW:

No i patrzcie ludzie, jaka obsada! Matkę Wonder Woman zagra Connie Nielsen! Wcześniej coś gadali, że niby ma to być Nicole Kidman.

I na koniec: oficjalne logo WW:

news_wonderwoman27

 

I tyle dziś. Po nasz Status Filmów Komiksowych zapraszam tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz