Być może ostatni spot X-Files!!!

Premiera nowych Akte X już w niedzielę, a tymczasem obejrzyjmy TV spot – chyba już ostatni przed projekcją:

Co ciekawe, okazuje się, że Chris Carter napisał już scenariusz… trzeciej pełnometrażówki X-Files. Jednak póki co chciałby skupić się na telewizji – tak więc jeśli zapadną decyzję co do dalszej reanimacji Muldera i Scully, to odbędzie się ona raczej w formie serialowej niż kinowej.

I na deser obejrzyjcie sobie nowy plakat:

news_xfiles33

Komenty FB

komentarzy

Komercha

7 Komentarze(y) na Być może ostatni spot X-Files!!!

  • No poszło trochę po najmniejszej linii oporu. Ale zakładam, że to zrimejkowanie całego serialu w formie jednego odcinka i dalej będzie już ciekawiej.

 1. Takie same wrażenia miałem, liczę na drugi odcinek lepszy.
  Pierwszy chyba musiał być w ten czy inny sposób zjebany, jeżeli miał wprowadzić nowych widzów i przejść do nowych wątków. Przynajmniej ostatnia scena dobra 😀
  Do tego ep.1 był kiepsko zagrany z bardzo drewnianymi dialogami a sposób ich montowania i filmowania jeszcze to pogarszał.

 2. Po drugim odcinku jestem spokojniejszy. Jest klimat, jest trochę paranoi i było nawet nieco więcej zaangażowania u pary ulubionych agentów. Odcinki mitologiczne (całe dwa – z tą mitologią to idą na bogato) od razu spisywałem na straty, ale potworki tygodnia mogą być dobre.

  PS. I tak brakuje mi Doggetta. Chciałbym zobaczyć więcej wspólnych śledztw zasadniczego Doggetta i spooky Muldera ze Scully w formie zaplecza medycznego.

 3. Trzeci odcinek to na mój gust jeden z najlepszych Monster of The Week a „Człowiekołak” mnie rozwalił 😉

 4. O tak, trzeci odcinek był świetny. Wreszcie fajna chemia między M & S.
  Sceny zwątpienia Mouldera rozwalały, sexy Scully też. Typ, który zagrał człowiekołaka obsadzony genialnie.

 5. Trzeci odcinek świetny (zwłaszcza dyskusja Muldera samego z sobą), choć parę autoparodystycznych elementów przegięli (nagrobek, dzwonek w komórce). Ale generalnie duch najlepszych komediowych odcinków XF.

Dodaj komentarz