Chiński trailer TFA!!!

Pojawił się nowy trailer Epizode VII – prosto z kraju Kwitnącego Środka. Przyznam, że zgodnie z poradami pojawiającymi się w necie, ja już jego nie obejrzę – zbyt wiele, zbyt późno:

 

A w czasopiśmie People pojawiły się nowe foty postaci Billie Lourd z TFA. Jak wiemy, Billie to córka samej Carrie Fisher, a jej rola to raczej cameo:

news_starwars808

news_starwars809

 

Z innych informacji okołostarwarsowych: Jak można się było spodziewać, uczestnictwo JJ Abramsa w świecie SW nie skończy się na jego reżyserii TFA. Będzie on Executive Producerem w kolejnych epizodach – wraz z Kathleen Kennedy, a także oczywiście będzie wtrącał się w proces kreatywny ich tworzenia. Przy okazji okazało się, że Abrams ma już pomysł na jednego z kolejnych reżyserów – np. Avę DuVernay (Selma, kandydatka na reżyserkę Black Panther). Tak więc filmy Star Wars mogą nas jeszcze nieco zadziwić…

Co przenosi nas do kolejnego newsa: otóż jak informuje sama Kennedy, w Lucasfilmie nadal rozwijane są dwa wielce intrygujące projekty, od dawna uważane za pogrzebane: serial SW Underworld oraz gierka SW 1313. Przypomnijmy, że Lucas planował 400 odcinków serialu, z czego 100 było już ponoć napisanych, w tym przez wybitne nazwiska. Nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie, czy też scenariusze i pomysły serialu i gry zostaną skanibalizowane przez przyszłe filmy i gry – ale nadzieja jest.

Inne nowiny o The Force Awakenstutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz