Prosto z Pieca (R)

Dzień dobry, tu Wasz jubileuszowy, okrągły, dwudziesty pierwszy PZP(R). Z tej okazji zapraszamy do porywającej lektury growej!

 

Ładne obrazki! Pokazali, jak będzie wyglądał remake System Shocka na silniku Unity. Dla ułatwienia jest też dostępne porównanie z oryginałem z 1994 r. Co ciekawe kształt korytarzy zostaje ten sam, czyli ciosane wieloboki ahoj! Daty wydania jeszcze nie ma, póki co jest dostępna wersja Enhanced.

news_pzpr57

 

Futurystyczne przedmieścia! Mamy też nowe obrazki z XCOMa 2, przedstawiające krajobraz ruralny po inwazji i przejęciu rządów przez ufitów. Lewele mają być tworzone proceduralnie, znaczy tak jak w pierwowzorze. Ma być więcej enemy i ciekawsza rozbudowa bazy. Premiera w lutym, dokładnie 5-go.

news_pzpr58

 

Scena indyjska! Trochę po czasie, ale donosimy do fajnej (podobno) hackerskiej przygodówce Else Heart.Break(). Jak sam tytuł daje do zrozumienia, będziemy kodować i hackować różne rzeczy. Nie jest to gra dla każdego, ale ma, jak to się mówi, potencjał. Do wyszarpania za 25 dolarów USA.

 

Sprzątanie! Frapująca semi-indyjska giera Viscera Cleanup Detail podbija serca i inne zakrwawione organy. Wersję demo dorzucili zdaje się do remake’u Shadow Warriora, teraz zaś mamy do czynienia z ukończonym produktem. W grze myjemy podłogi, naprawiamy ściany i piszemy raporty. Czysty fun!

 

I na koniec mainstream! Kilku ex-pracowników Bioware wzięło i założyło własną firmę, a następnie zapowiedziało RPGa o nazwie Mooncrest. Wszystko wskazuje na to, że będzie to przedstawiciel lubianego przez Was gatunku action RPG – klepanie ma być zręcznościowe. Data premiery nieznana.

news_pzpr59

 

Dziś trochę krócej, bo jedną ręką kleimy prele na Nordcon, a drugą nabijamy levele w Star Wars: Battlefront. Nie jest lekko, życie na froncie to nie bajka, o czym może zaświadczyć niejaki Luke Skywalker…

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Prosto z Pieca (R)

Dodaj komentarz