Komiksowo

Dziś kilka krótkich newsików komiksowych:

 

Deadpool

Deadpool poszedł na Halloween i spotkał znajomych:

 

Guardians of the Galaxy 2

Ostatnio oznajmiliśmy, że do GotG2 zatrudniono niejaką Pom Klementieff. Dziś już wiemy, że domysły blogerów śledczych były trafne i pani ta faktycznie zagra Mantis. Przy okazji, pamiętacie, jak Mantis miała się pojawić w Avengers 2?

news_gotg205

 

Suicide Squad

Jeszcze raz foty z SS, tym razem więcej i w hajresie:

 

The Crow

Film Kruk powstaje z martwych niczym jego bohater. Po pierwsze studio Relativity po bankructwie i sprzedaży odzyskuje siły i odmówiło przekazania praw Edwardowi Pressmanowi, o czym już pisaliśmy. Jednak aby ich nie stracić, produkcja musi wystartować do marca 2016 i taki ponoć właśnie jest plan. Co ważne, reżyser Corin Hardy jest nadal na pokładzie, niestety odtwórcy roli głównej nadal nie ma.

 

Wonder Woman

W internecie pisze (czyli to niezbita prawda), że w Wonder Woman zagra Nicole Kidman – jako matka tytułowej bohaterki. Tak, tak, Kidman ponoć zagra Amazonkę – czyli wg komiksu Królówkę Hippolytę.

 

X-Men: Apocalypse

W styczniu startują w Montrealu dokrętki do X-Menów – i jak plotka głosi, mają one zaowocować znacznym rozbudowaniem roli Wolverine w filmie.

A tymczasem Bryan Singer wraz z montażystą/kompozytorem Johnem Ottomanem reklamuje trailer filmu wprost z pokoju montażowego:

news_xmenapo88

 

I tyle na tę środę. Po nasz Status Filmów Komiksowych zapraszamy tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz