Komiksowo

Marty przyjechał, więc może teraz coś o komiksach.

 

Na dzień dobry piękne informacje: Marvel i Fox fabrykują kolejne seriale, tym razem na kanwie X-Menów.

Pierwszy to Hellfire, osadzony w latach ’60, który opowiadać będzie o specjalnym agencie, który spotyka kobietę o nadludzkich zdolnościach, która współpracuje z tajną organizacją „The Hellfire Club”.

Drugi to Legion, oparty na postaci znanej z komiksu jako syn Xaviera. Więcej soon.

 

Black Panther

Po odpadnięciu kilku głównych kandydatów Marvel ma kolejnego reżysera na oku do Black Panthera. Jest to mianowicie Ryan Coogler (Creed). Oczywiście głównym kryterium wyboru jest nadal pigmentacja.

 

Doctor Strange

Plota kogo ma zagrać Rachel McAdams – otóż ponoć miałaby ona być za niejaką Christine Palmer, czyli marvelowską Night Nurse.

news_doctorstrange05

 

Gambit

Film o Gambicie przez chwilę był bez reżysera, ale ponoć już ma nowego – a jest nim Doug Liman, czyli kolo od Edge of Tomorrow. Aczkolwiek wszystko zależy od tego, czy tenże pan nie postanowi w tym samym czasie nakręcić sequela EoT.

 

Hack/Slash

Temat Hack/Slash jest prawie tak stary jak ZP. Ostatni development jest taki, że (jak ostatnio jest to popularne) zamiast filmu zrobią serial.

Scenariusz pisze znany i lubiany (?) Skip Woods (A Good Day to Die Hard, Hitman, Swordfish), a sam serial ma przypominać Walking Dead.

 

Jessica Jones

Dali taki oto motion poster JJ:

 

Sandman

Jak oznajmił David Goyer, produkcja Sandmana może wystartować już w 2016. Tymczasem do produkcji dołączył nowy scenarzysta aby jeszcze dopracować aktualny scenariusz. Jak wiadomo, Sandmana zagra Joseph Gordon-Levitt.

 

Thor: Ragnarok

Ciekawostka fabularna odnośnie Thora 3: otóż w filmie ważną rolę odegra Hulk, co prawdopodobnie skończy się kosmicznym road tripem jego oraz Thora, prowadząc być może do Planet Hulk.

Dodatkowo na ekranie zadebiutują takie marvelowskie postacie jak Valkyrie czy Enchantress. Reżyseruje Taika Waititi (What We Do in the Shadows).

 

I na tym kończymy dzisiejsze skromne Komiksowo. Zapraszam po nasz Status filmów komiksowych tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz