Komiksowo

Dziś dla odmiany trochę hojniejsza porcja nowinek komiksowych!

 

Black Panther

Scenarzystą Black Panthera został jakiś Joe Robert Cole, ponoć etatowy pisarz Marvela. Jego jedynym wyprodukowanym dotychczas filmem był Amber Lake. Wow.

 

Captain America: Civil War

Jak oznajmił oficjalnie sam Kevin Feige, CA3 będzie finałem trylogii Kapitana. Czy to oznacza, że Steve Rogers zda klucze, podobnie jak w komiksie? Jeszcze nie wiadomo.

 

Daredevil

I taki plakacik kolejnego sezonu Daredevila:

news_daredevil39

 

Deadpool

Ciekawa informacja w temacie Śmiertelnej Puli: muzykę do filmu skomponuje Junkie XL, znany poniekąd z soundtracku do ostatniego Mad Maxa. Komiksowość to dla niego nie nowina, gdyż pracował też przy The Amazing Spider-Man 2, Man of Steel, The Dark Knight Rises, a także BvS.

 

Jessica Jones

Kolejne ciekawe tizerki Jessiki Jones:

 

Locke & Key

…i film Locke & Key (a nawet trylogia filmowa) kolejny raz zjeżdża do bazy. Natomiast zamiast filmów mają zrobć serial. Kolejny raz.

 

Spider-Man

Miles Morales wraca jak latynoski bumerang. Sam Spider-Man, Tom Holland, gdy zapytany wprost powiedział ostatnio, że nie chce mówić, czy Morales pojawi się w nowym filmie – bo to by zdradzało za dużo. Czyli będzie.

 

Watchmen

Że co? A tak! Tyle, że nie film a serial, który ponoć planuje HBO do społu ze Snyderem. Póki co trwają rozmowy i zakres tematyczne ew. serialu pozostaje w sferze domysłów.

 

I nara. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz