Komiksowo

A co w kwestii filmów komiksowych?

 

Batman

Jak wiemy, Ben Affleck chce reżyserować nowego Batmana z sobą w roli głównej. Jednak od teraz wiemy, że reboot ma być nową trylogią, choć chyba nie powinno to być szczególnym zaskoczeniem. Czy Affleck będzie zaangażowany w część 2 i 3 – nie wiadomo.

 

Captain America: Civil War

Internetowi szpiedzy wykradli rzekomo podział Avengersów pomiędzy dwa obozy Civil War. Ile w tym prawdy, a ile edukowanego zgadywania – nie wiadomo:

Drużyna Starka: Black Widow, Vision, War Machine, Spider-Man

Drużyna Kapitana: Falcon, Winter Soldier, Hawkeye, Ant-Man, Scarlet Witch

 

Daredevil

A Jon Bernthal jako Punisher już lutuje na planie Daredevila:

 

Deadpool

I ciekawy plakacik Deadpoola:

news_deadpool67

 

Doctor Strange

Zanosi się, że Doctor Strange może być filmem ciekawym wizualnie. Zdjęciowec Ben Davis (GotG, Avengers 2) zapowiada, że będzie to „Fantasia Marvela” (od tej Fantasii z Myszką Miki) – czyli będzie tripowo, surrealistycznie i psychodelicznie.

 

Fantastic Four

Komercyjna i krytyczna katastrofa atomowa, którą jest najnowszy Fantastic Four nie zniechęca Foxa od drążenia tematu. Studio na razie krótko ogłosiło, że zamierza nadal trzymać licencję FF i korzystać z niej. No cóż, do trzech razy sztuka.

 

Gambit

I ciekawy news w kwestii Gambita: Oprócz Léi Seydoux do głównej roli żeńskiej kandydują Rebecca Ferguson (MI: Rogue Nation) i Abbey Lee (Mad Max). A tą rolą żeńską jest niejaka Bella Donna Boudreaux:

news_gambit03

 

Nemesis

Pamiętacie Nemesis? Jak pewnie zauważyliście, przez 5 lat film nie został jeszcze nakręcony, natomiast projekt przeszedł właśnie z Foxa do Warnera, wraz z całym zespołem (produkcja Ridley Scotta z reżyserią Joe Carnahana). Poza tym po staremu – nic nie wiadomo.

 

Suicide Squad

Niejaka aktorka Corina Calderon była uprzejma wyjawić niechcący na Instagramie, że w filmie pojawi się niejaki Jonny Frost, grany przez Jima Parracka. Frost pojawił się w komiksie pt. „Joker” i jest jednym z ludzi tytułowego bohatera.

news_suicidesquad157

 

X-Men

Fantastyczna Czwórka miała już swoją premierę i chyba wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Ten rewelacyjny wynik stawia mocno pod znakiem zapytania już odtrąbiony cross-over FF z X-M.

Za to kilka nowych zdjęć Bryana Singera z planu:

news_xmenapo79

news_xmenapo80

news_xmenapo81

 

I tyla. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz