Komiksowo

Niby dużo się komiksów kręci, ale jakoś z newsami dziś relatywnie chudo:

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

I jeszcze raz foty z Empire sprzed tygodnia – tym razem w lepszej jakości i z bonusowymi:

Jak wiadomo, w BvS zobaczymy spory tłumek postaci DC – poza bohaterami tytułowymi pojawi się Aquaman, prawdopodobnie Robin, a także dwie poniższe.

Po pierwsze Jena Malone (Sucker Punch) ma ponoć zagrać (a właściwie już zagrała) Barbarę Gordon – nie wiadomo jeszcze, czy jako Batgirl, czy jako Oracle:

news_bvs146

Ale to nie koniec dodatkowych postaci: przy okazji okazało się, że w BvS pojawi się jeszcze jeden enemy Batmana, niejaki KGBeast (szkoda, że nie L.A. Beast). A zagra go Callan Mulvey, znany np. z epizodycznej roli Hydro-loga w Captain America 2.

news_bvs145

 

Captain America: Civil War

Ha! Okazuje się, że Marvel i Sony nie zasypiają gruszek w popiele i Tom Holland zakończył już zdjęcia jako Peter Parker w Civil War – wyjawił to sam Jonathan M. Goldstein, jeden ze scenarzystów nowego Spideya. Na sceny te składały się rzekomo również walki i stunty (które jeszcze kręcą, już bez udziału aktora).

 

Captain Marvel

Nowa fota castingowa: ponoć do roli Captain Marvel zapisała się Emily Blunt. Oczywiście na razie żadnego potwierdzenia nie ma.

 

Fantastic Four

Średnio intrygująca edukacyjna featuretka FF:

 

Gambit

Fani Gambita cieszą się, że Channig Tatum jednak dał się przekonać i zagra w końcu Gambita. A fani lasi Bonda ze SPECTRE, niejakiej Léi Seydoux ucieszą się, że ponoć była ona przesłuchiwana w kwestiach castingowych w tym filmie:

news_gambit02

 

Legends of Tomorrow

Informacja może nie do końca dotyczy Legends of Tomorrow, a bardziej Arrowa i The Flasha, ale koniec końców wszystko się zbiega w LoT. Otóż w roli serialowego Hawkmana obsadzono Falka Hentschela:

news_legoftomorrow02

Poza tym do serialu dołącza Duńczyk Casper Crump, który zagra złego Vandala Savage. Savage w LoT nagrabi sobie przez 6000 lat wpływania na historię i trzeba z nim zrobić porządek.

news_legoftomorrow01

 

Spider-Man

A w nowym Spider-Manie na szczęście nie zobaczymy kolejnej wersji powstania bohatera i gryzienia przez radioaktywne pająki!

 

Suicide Squad

Ciekawą fotę dała na Instagrama dublerka Margot Robbie. Co prawda zaraz ją usunęła, ale The North Remembers:

news_suicidesquad156

 

Supergirl

Nowy pasjonujący TV-spot Supergirl:

 

The Crow

Krótka, ale konkretna informacja w sprawie reboota Kruka: po latach agonii projekt zakończył swoje męki. A wszystko to dlatego, że produkujące go studio Relativity Media właśnie się wypłaszczyło. Tak więc wygląda na to, że mamy spokój na parę lat, dopóki nowy kolejny właściciel praw do ekranizacji nie postanowi odświeżyć tematu.

 

X-Men

I w nowym Instagramowym zdjęciu Storm ogląda Kair:

news_xmenapo78

Przy okazji ciekawy news: Fox przedłużył ponoć kontrakty Michaela Fassbendera i Jameas McAvoya na występy w serii X-Men (pierwotnie opiewały one standardowo tylko na trzy filmy). Obaj panowie przybili się na ten pomysł, czego nie można na razie powiedzieć o Jennifer Lawrence. W kolejnych odcinkach serii ma za to pojawić się Gambit!

 

No, nawet nie było tego tak mało! Po nasze statusy komiksowe zapraszamy tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz