KONKURS: X-MEN!!!

KonkursXMen
W piątek gruchnęła wieść, że w nowych X-Menach zobaczymy Magneto mieszkającego w latach ’80 w Polsce. Nie trzeba mówić, że każdemu polskiemu nerdowi na te słowa startuje w mózgu pinballowa kulka odbijająca się od komiksowych postaci, PRL-owskich bloków, pościgów maluchem, łyżki na łańcuchu i girland z papieru toaletowego.

Zanim kolejne oficjalne informacje przytemperują te wizje, musimy znaleźć ujście dla tej pobudzonej kreatywności. Ogłaszamy konkurs pod hasłem „Przygody Magneto w PRLu”, w którym Waszym zadaniem będzie przygotowanie grafiki, fotomontażu, komiksu, animacji, lub jakiekolwiek innej formy graficznej przedstawiającej codzienne zderzenia naszego srogiego mutanta z realiami życia za komuny. Macie pozwolenie Dyrektora Internetu na swobodne korzystanie ze wszelkich jego zasobów w granicach przyzwoitości.

Na autorów najciekawszych/najśmieszniejszych/najfajniejszych prac czekają:

  • Nagroda I: Blu-ray: X-Men: Days of Future Past
  • Nagroda II: Blu-ray: X-Men: First Class
  • Nagroda III: Blu-ray: X-Men 2

Poza wersją oryginalną wszystkie filmy oferują polskiego lektora, więc jest się o co bić!

NagrodyXMen

Swoje arcydzieła (lub linki do nich) wysyłajcie na konkurs@zakazanaplaneta.pl do 2 sierpnia.
Prosimy o nadsyłanie prac w formie mainstreamowych plików graficznych, a w przypadku video – linku do pliku w serwisie typu YouTube. Jak zwykle uprzejmie prosimy o nieprzesyłanie mailem jakichkolwiek plików >10MB. W mailu podajcie adres wysyłki ewentualnej nagrody, a także wytyczne, jak mamy Was podpisać (nazwisk/imię/pseudonim/nr więzienny itp.).

Ocenia jak zwykle Redakcja ZP i jej znajomi wg własnego uznania. Wyniki ogłosimy do 10 sierpnia.

Życzymy miłego udziału.

 

Poniżej jak zwykle quasi-regulamin:

1. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
2. Wybór laureatów przez organizatora jest zupełnie arbitralny i nie podlega dyskusji ani reklamacji.
3. Nagrody zostaną wysłane do 31 sierpnia 2015.
4. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wszelakie opóźnienia i problemy techniczne po stronie osób trzecich mogące spowodować przesłanie zgłoszeń po czasie.
5. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez zdobywającego je uczestnika i on ponosi odpowiedzialność za prawidłowe jego podanie. Wysyłamy tylko na adresy w Polsce, bez terytoriów zamorskich.
6. Dane osobowe uczestników są używane jedynie dla potrzeb rozstrzygnięcia konkursu oraz przesłania nagród i nie są dalej przetwarzane ani wykorzystywane.
7. Uczestnicy przesyłający swoje prace wyrażają zgodę na nieodpłatne i bezterminowe zamieszczenie ich w serwisie ZakazanaPlaneta.pl, a także na profilu facebook.com/ZakazanaPlaneta, jak również na oznaczenie tych prac logo ZakazanaPlaneta.pl.
8. Nie akceptujesz regulaminu – nie bierzesz udziału.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz