SDCC: Trailer Suicide Squad – UPDATE!!!

UPDATE: Przyzwoita jakość

I kolejny kamerkowy trailer z CC – i kolejny nieźle zapowiadający się film. Generalnie Suicide Squad sprawia wrażenie bardziej wypasionego, niż można by się pierwotnie spodziewać – no i obsada robi swoje:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

6 Komentarze(y) na SDCC: Trailer Suicide Squad – UPDATE!!!

 1. Krzyżujcie mnie, ale Letowy Joker ma (przynajmniej z tego co tu widzę) więcej wspólnego z Jokerem z komiksów czy chociażby ostatnich gierek o Batmanie niż Joker Nicholsona i Ledgera.

 2. @VMP To znaczy jak ma wspólnego? Bo mi się wydaje, że nie ma nic wspólnego z komiksami czy z Jokerem z Batman TAS. To jest po prostu kolejna wariacja nt. Jokera.

 3. Nadal wygląda jak jakiś syfiasty serial komiksowy. Nie kupuję tego.

 4. Ja to przez chwilę byłem gotowy kupić za dolara, ale… wtedy wyskoczył Will Smith no i doczytałem, że reżyseruje Ayers („Sabotaż” – nomen omen)

  Nie zmienia to faktu że trailer lepiej zmontowany pod O niebo lepszą muzykę niż forszpan BvS.

  • Ayers jest niezłym reżyserem, a na pewno gwarantującym, że sceny akcji będą odpowiednio soczyste. Właśnie jak zobaczyłem jego nazwisko to stwierdziłem, że może to kupię za dolara.
   „Sabotaż” to akurat nie była jego wina, ale zmiany scenarzysty i decyzji studia, że Arni nie może być bad guyem.
   „Furia” z drugiej strony…

  • Ja już nie trawię reżyserów, którzy tylko i wyłączanie specjalizują się w scenach akcji. A co do „Sabotażu” – zawierucha na planie wzbudziła moje podejrzenia, że Ayer należy do tego typu twórców, którzy dają sobie wejść na głowę. Jak zobaczyłem Willa Smitha to znalazłem tylko tego potwierdzenie. A każde ujęcie „Furii” pozostawiało to samo odczucie: „lepiej to zrealizowano w Szeregowcu”.

Dodaj komentarz