Vador w Rogue One i nie tylko – UPDATE 2!!!

Co za tempo! Aż dwa update’y:

Update 1: Plan filmów SW, który ma być rzekomo pokazany na Comic-Conie. Wszystko pięknie, tylko niezbyt pasuje do ogłoszonej informacji o filmie o Solo:

news_starwars372

Bonus update:
Jednak fejk:

news_starwars373

Update 2: I dalsze spoilerowe rewelacje odnośnie fabuły R1:

Spoiler!
Głównym złym filmu jest Moff pod postacią Bena Mendelsohna, który zatrudnia łowców nagród do odzyskania skradzionych planów Gwiazdy Śmierci – a sa to Boba Fett, Bossk, Dengar, Zuckuss i 4LOM, IG-88, oraz Cad Ban i być może Wookiee. W międzyczasie do pościgu dołącza się też zdalnie Vader.

 

Dziś mamy dzień grubych newsów Star Wars. Po informacji o filmie Kroniki młodego Hana Solo mamy rewelacje o Rogue One. A mianowicie, w filmie miałby się pojawić Vader. Co ciekawe, nasz Vador nie byłby głównym złym w R1, a raczej straszyłby zza kulis – łącznie z tym, że być może pojawi się tylko na ekranie lub jako hologram. Kto go zagra – oczywiście nie wiadomo. A Vader wygląda tak:

news_rogueone09

 

Nie mniej ciekawe newsy docierają do nas wprost z Hongkongu: otóż w Episode VIII miałby zagrać… Donnie Yen.

Rewelacje pochodzą z tabloidu o złowróżbnym tytule Apple Daily, więc nie przesadzajmy z wiarą w nie. Zwłaszcza, iż dalej dowiadujemy się, że gra „chińskiego Jedi, który jest sprzymierzeńcem Hana Solo”. Innymi kandydatami do roli byli rzekomo Jet Li, Tony Leung Chiu Wai, Wang Lee Hom, Chang Chen, Daniel Wu i Stephen Chow. Wszystko to brzmi jak jeden humbug, aczkolwiek pamiętajmy, że trzech indonezyjskich karateków gra w TFA, więc może wszystkie nowe Gwiezdne wojny będą obfitować w sztuki walki kosmicznego wschodu. Zdjęcia do EP8 startują w sierpniu w Londku.

news_starwars371

 

I na deser – gameplay ze Star Wars: Uprising:

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz