Spin-off Star Wars o Hanu Solu!!!

No wiele się spodziewałem, ale akurat nie tego. Tuż przed Comic-Conem Lucasfilm ogłosił trzeci film Anthology: o młodym Hanie Solo, a reżyserować go będą Christopher Miller i Phil Lord.

Tak, tak – to twórcy The LEGO Movie i 21 Jump Street, co chyba daje nam pogląd, jakiego typu filmu możemy się spodziewać – aczkolwiek reżyserzy już teraz zapowiadają, że pozostaną wierni klasycznym postaciom. Scenariusz z kolei napisze Lawrence Kasadan z synem Jonem, więc wszystko zostaje w rodzinie.

Przypomnijmy też, że wątek młodego Hana Solo został wycięty z ROTS, gdzie jego rodzice mieli być antropologami (o ile to pojęcie odnosi się do sytuacji kosmicznych) badających kulturę Wookiee – i zginęli podczas inwazji separatystów. Z kolei Miller ma już związki ze Star Warsami, będąc praktykantem w LFL podczas produkcji Special Edition TOT, gdzie nawet zagrał szturmowca.

O samej fabule filmu wiadomo tylko tyle, że opowiadać będzie o tym, jak młody Solo został kryminalistą, którego znamy z klasycznej trylogii. Oczywiście o tym, kto go zagra, na razie nie ma mowy – może dowiemy się w San Diego.

Premiera planowana jest na 25 maja 2018. Nie wiadomo z kolei co z innymi projektami, które nasz dziarski duet ma na stole: kinowy Flash, drugi film LEGO czy trzeci Jump Street.

I dla kompletności: poprzednie dwa filmy Anthology to Rogue One i nadal nieznany film świętej pamięci Josha Tranka (rzekomo opowiadający o Bobie Fetcie).

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz