Garść kluczowych informacji Star Wars!!!

Drobne nowiny Star Wars napływają ze wszech stron w takim tempie, że zaraz chyba trzeba będzie uruchomić rubryczkę Starwarsowo!

 

Na dziś szef kuchni przygotował następujące dania:

1. Nieco informacji o neo-szturmowcach. Po pierwsze mamy taki promo-obrazek:

news_starwars365

A także rys historyczny tej szlachetnej formacji wojskowej – z pudełka pamperka:

news_starwars366

Żołnierze szoku platerowane w białej zbroi pojawił się na scenie podczas Galaktycznej otwarcia bitew wojen klonów. Clone Trooper Armor stały się ikoną niemal natychmiast; Jej surowy biały design stał nadziei, że pokój i stabilność może być doprowadzony do galaktyki w stanie wojny. Ale ten sen o pokoju zmarł z Republiki i Imperium, które wzrosły na jego miejsce nałożone porządku za wszelką cenę. Żołnierze w Wielkiej Armii Republiki otrzymały nową nazwę: szturmowców. W tych dawnych protektorów galaktycznego pokoju bezlitośnie zgnieciony oporu w całej galaktyce, ich biały pancerz stał się symbolem ucisku i nieposkromioną siłę woli cesarza. Jednak tyrania Imperial art wywołał bunt, a legiony szturmowca były rozproszone w następstwie upadku Imperium. Teraz, powstanie pierwszych strażników porządku w następnym rozdziale w dziedzictwo szturmowca jako nowej ery bezwzględnej brutalności zaczyna.

 

2. Pojawiło się również streszczenie komiksu „Shattered Empire”, który opisuje wydarzenia po ROTJ wg nowego kanonu.

Dwadzieścia lat panowania Imperatora terroru, doszło do gwałtownych i ognisty koniec w niebo nad księżycem lasów z Endor. Decydujące zwycięstwo Sojuszu Rebeliantów, aby upewnić się, ale nawet z utratą pozycji lidera, Moffs i regionalnych gubernatorów Imperium zachowały swoją pozycję na ważnych systemów z rdzenia do Rubieży, dzięki potędze Cesarskiej Flocie. Teraz, z próżni władzy na szczycie Empire, te Moffs będzie Jockey dla pozycji i kontroli, a bohaterowie Sojuszu Rebeliantów wkrótce okazuje się, że ranny i krnąbrny Imperium może być bardziej niebezpieczne niż w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia, że w obliczu wcześniej!

Strach się bać. Sam komiks poleci od września.

news_starwars370

 

3. Dali też leaknięty koncept art pirata Maz Kanaty z TFA:

news_starwars368

Co się nieco kłóci z poprzednim jego konceptem.

Kanatę pamiętamy z sesji mo-cap…:

news_starwars344

…i z trailerka:

news_starwars369

 

4. Mamy też taki sport-gadżecik:

news_starwars367

 

5. A co do Rogue One: Zdjęcia rzekomo już wystartowały – na planie sztucznej dżungli urządzonej w Pinewood, gdzie kręcono sceny militarne. Podobno są też jakieś sceny na pokładzie pierwszej Gwiazdy Śmierci, której plan zbudowano z odzysku z dekoracji TFA.

 

I to chyba tyle na dziś.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz