THE ROCK W RAMPAGE O POTWORACH!!!

Ach, cóż za news na ZP! THE ROCK, retro gierka, potwory i nasz klasyczny opis. Nadchodzi Rampage i to nie Uwe Bolla.

Tak, tak, podekscytowany sukcesem katastroficznego San Andreas, THE ROCK postanowił zagrać w adaptacji tej klasycznej gierki salonowej znanej chyba z każdej platformy pod słońcem i masy rimejków. THE ROCK niestety nie zagra jednego z trzech dyżurnych potworów (goryl, wilkołak i dinozaur), tylko jakiegoś facia, który stawia czoło monstrualnej katastrofie. Scenariusz pisze Ryan Engle (Non-Stop, wow). Na razie brak reżysera.

Zdjęcia mają wystartować w lecie przyszłego roku. Przypomnijmy, że pierwsze przymiarki do ekranizacji Rampage miały już miejsce w 2011 – i to jest chyba kontynuacja tego procesu.

Nie będę nikogo obrażał opowiadając, o czym jest gierka, ale znam ją od lat, o czym świadczy poniższe zdjęcie opublikowane przeze mnie niedawno w czeluściach internetów:

news_rampage01

Rampage jest już dodane w naszym statusie filmów growych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz