Komiksowo

I na zakończenie tego bogatego w nowiny dnia przedstawiamy kilka informacji filmowo-komiksowych:

 

Ant-Man

I kolejny TV-spot Ant-Mana, na okoliczność Dnia Ojca:

Dodatkowo, jak wyznał Kevin Feige w filmie wystąpi Wasp, czyli Janet van Dyne. Kto ją zagra? Nie wiadomo.

news_antman51

 

Captain America: Civil War

Kolejne zdjęcia Scralettki z planu CA3, wraz z całkiem przystojną panią dublerką:

Dodatkowo przypakowany Falcon i obiekt, który ponoć jest potajemną bazą w Wakandzie:

 

Deadpool

I znowu mamy nieco newsów pochodzących z nowo odkrytych północnokoreańskich Sony-leaków.

Pierwszy z nich dotyczy Deadpoola: jak wynika z wyciekniętych maili, Marvelowi bardzo się podoba w łóżku z Sony, natomiast czują głęboką niechęć do Foxa. Jeden z szefów Marvela, John Turitzin w swoim mailu poucza Foxa, aby zaprzestali podawać do prasy informacji, jakoby przy swoich marvelowskich filmach (Deadpool, X-Men) współpracował z Marvelem.

 

Green Lantern

W nowym Green Lanternie ma być więcej niż jeden Green Lantern, a konkretnie Hal Jordan, John Stewart i Guy Gardner. Takie są ploty – może dowiemy się więcej na Comic-Conie.

 

Hit-Girl

Nadal trwa epopeja filmu Hit-Girl, nad którym ciągle pracuje Matthew Vaughn. Jak oznajmił w niedawnym wywiadzie, marzy o prequelu, w którym przedstawi wczesne przygody H-G i Big Daddy’ego. Jeśli ten teoretyczny film byłby sukcesem – otworzyłby drzwi do Kick-Assa 3.

 

Spider-Man

Koreańskiej korespondencji ciąg dalszy. Poza regulaminem Spider-Mana, który już opublikowaliśmy, nie mniej ciekawe rewelacje wynikają z korespondencji mailowej pomiędzy Alanem Fine a Kevinem Feige z Marvela. Obaj panowie mieszają z błotem Avi Arada za reboot serii Spider-Mana po trójce, przypominając, że prędzej by im ręka uschła, zanim zrobiliby coś podobnego z którymś z bohaterów MCU.

 

Suicide Squad

David Ayer na Twitterze teasuje kolejną postać – ani chybi Deathstroke:

news_suicidesquad153

 

The Batman

Tak, Batman. I do tego The. Internet dziś przyniósł rewelacje, jakoby na Comic-Conie miano ogłosić kolejny samodzielny film o Batmanie – z Benem Affleckiem, z premierą na koniec 2018. Jest to o tyle dziwne, że nic takiego nie figuruje w planowanym grafiku premier DC na najbliższe lata. Scenariusz miałby napisać Chris Terrio (Argo, Batman v Superman), a reżyserować miałby być może sam Affleck.

 

Thor: Ragnarok

Jak głoszą ploty, Marvel chce, aby do reżyserii Thora powrócił Kenneth Branagh. Czy to się uda – zależy.

 

X-Men: Apocalypse

Tymczasem jak wyjawił Channing Tatum, jego Gambit na pewno nie pojawi się w nowych X-Menach. A Zocha Turner uczy się szczelać:

news_xmenapo56

Co dalej? Oto kolejny ciekawy trop: pewna firma o nazwie KikaNY Leather Goods, zajmująca się galanterią skórzaną oznajmiła na Instagramie, że produkuje dla Hugh Jackmana custom skórzaną torbę – do użytku na planie X-Men: Apocalypse. Oznacza to zapewne, że Wolverine pojawi się w tym filmie przed zamknięciem swojej kariery Wolverine w ostatnim filmie o sobie.

Rzeczona zdradziecka torba:

news_xmenapo57

news_xmenapo58

I na deser: jak nawijają plotki, być może w okolicach 2018 zobaczymy cross-over X-Menów i Fantastic Four… Duży news, mało wiadomo.

 

 

I starczy. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz