Komiksowo

Po krótkiej przerwie wracamy z newsami filmowo-komiksowymi!

 

Daredevil

W kolejnym sezonie Daredevila pojawi się znany i lubiany Punisher. Tym razem zagra go Jon Bernthal, znany np. z Fury: news_daredevil28

Gambit

Reżyserem Gambita (z Channingiem Tatum) rzekomo finalnie został Rupert Wyatt (Rise of the Planet of the Apes).

 

Spider-Man

Mamy (kolejnych) dwóch finalnych kandydatów do roli nowego Petera Parkera. A są to ponoć Tom Holland (The Impossible) i Charlie Rowe (Never Let Me Go, z udziałem Andrew Garfielda zresztą). Endera podobno odrzucili po tym, gdy zbytnio zaczął się chwalić swoim udziałem w castingu.

Z kolei inne plotki informują, że decyzja castingowa powoduje niezgodę pomiędzy Marvelem a Sony. Otóż Marvel ponoć faworyzuje Charliego Plummera (trzeci z dwójki finalistów), natomiast Sony – Hollanda. Wszyscy zainteresowani (Holland, Rowe, Plummer) poniżej:

news_spiderman08

Przy okazji: okazuje się, że na deskach kreślarskich jest też film o Spider-Gwen, czyli o Gwen Stacy pełniącej rolę Spider-Mana podczas gdy Peter Parker umiera (w alternatywnej rzeczywistości, rzecz jasna). Teoretycznie niewykluczony jest tu udział Emmy Stone. Na razie można chyba wrzucić tę ciekawostkę do przegródki z filmem o damskim Spider-Manie i przygodach ciotki May.

 

The Crow

Oj nadal nie ma szczęścia nowy Kruk. Odpadł kolejny odtwórca głównej roli – Jack Huston, rzekomo z powodów kalendarzowych. Jak głoszą plotki kolejnymi kandydatami są Nicholas Hoult (Mad Max, X-Men: DOTFP) oraz Jack O’Connell (Unbroken):

news_thecrow04

Tymczasem do obsady dołączył Forest Whitaker, znany z Rogue One – tym razem jako policjant Albrecht, grany w oryginale przez Ernie Hudsona:

news_rogueone08

 

X-Men: Apocalypse

Kolejny instagramowy filmik z X-Menów prezentujący znane i sprawdzone techniki FX:

Stop motion motion base #Xmen #XmenApocalypse Film zamieszczony przez użytkownika Bryan Singer (@bryanjaysinger)

I przy okazji: poniemiecki trailer X-Men: Days of Future Past: The Rogue Cut

 

I tyle na dziś. Status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz