Komiksowo

I zapraszamy na dzisiejszą odsłonę newsów komiksowo-growych:

 

Avengers: Infinity War

O, to jest dobre: Avengers 3 będzie pierwszym filmem w historii (poza stricte IMAXowymi) nakręconym w całości na kamerach IMAXa. Oczywiście wiele aktualnych grubych produkcji jest kręconych częściowo na IMAXie, ale były to zwykle tylko grube sceny akcji; bardziej spokojne sceny były kręcone na normalu.

Deal jest dogadany z samym IMAXem, wykorzystane będą nowe modele kamer 2D stworzone wspólnie przez IMAXa i Arri. Swój marvelowski chrzest kamery przejdą już przy niektórych scenach z Captaina America 3.

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

I jeszcze jeden obrazek Batwinga:

news_bvs111

 

Black Panther

Ciekawe: Marvel rzekomo rozważa niejaką Avę DuVernay (znaną głównie z festiwalowej Selmy) na reżyserkę Captain Marvel i Black Panther.

 

Captain America: Civil War

Dali pierwszą fotę z planu CA3, a zamieścił ją sam Winter Soldier po przybyciu na plan:

news_captam306

Następnie ludność zamieściła parę mniej oficjalnych fot z planu w Atlancie, która najwyraźniej udaje Londyn:

A sam Crossbones zamieścił swój concept art:

news_captam307

Znamy też kolejną osobę do obsady CA3: a będzie to Agentka 13 z S.H.I.E.L.D., a w tej roli ponownie Emily VanCamp, znana z poprzednich przygód Kapitana Ameryki jako „sąsiadka”.

news_captam304

Zasili ona tłumek innych postaci w tym filmie, takich jak: oczywiście Captain i Tony Stark, ale też Ant-Man, Black Widow, War Machine, Hawkeye, Falcon, Bucky, Vision, Crossbones i Scarlett Witch. Hulk i Thor będą podczas Civil War na wakacjach.

Jak głoszą plotki, ogłoszony przed tygodniem Martin Freeman ma zagrać jakiegoś przesłuchiwacza – może np. agenta Everetta Rossa, przedstawiciela USA na dworze Wakandy. Poza CA3 ma się też pojawić w Black Panther.

Mamy też oficjalny synopsis filmu:

Captain America: Civil War rozpoczyna się tam, gdzie skończyli się Avengersi 2. Steve Rogers zawiaduje nową ekipą Avengers w ich nieustających wysiłkach, by strzec ludności. Niestety międzynarodowy incydent z udziałem Avengers powoduje, że narasta ciśnienie polityczne, aby kontrolować zlecenia dla naszej ekipy. Ten stan rzeczy dzieli Avengersów w czasie gdy starają się ochronić świat przed wrażym enemy.

 

Captain Marvel

Ciekawe: Marvel rzekomo rozważa niejaką Avę DuVernay (znaną głównie z festiwalowej Selmy) na reżyserkę Captain Marvel i Black Panther.

 

Constantine

Serial Constantine wpadł i wypadł z anteny. Jednak szybka akcja reanimacyjna poskutkowała tym, że Stephen Amell, czyli Arrow, oświadczył, że jeśli jakaś inna stacja przejmie Constantine po NBC, on chętnie w nim cross-overowo wystąpi.

 

Deadpool

W taki dowcipny sposób Deadpool obchodzi (amerykański) Dzień Matki:

A w taki sposób skacze nad samochodem:

news_deadpool55

 

Sucide Squad

Telewizja z Toronto wyemitowała reportaż z planu Suicide Squad:

I takie jeszcze ciekawe lewe zdjątko (a może rysunek – cholera wie):

news_suicidesquad78

I jeszcze trochę partyzanckich fot Harley Quinn z planu:

 

Wolverine

Hugh Jackman kolejny raz oznajmił, że będzie to jego ostatni występ jako Wolverine’a. Częstość tych zapewnień stawia je pod mocnym znakiem zapytania.

 

X-Men: Apocalypse

I James McAvoy wreszcie wyłysiał:

news_xmenapo52

 

 

I tyle na dziś. Nasze statusy komiksowe – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. Widzę, że zgodnie z najlepszymi tradycjami kina komiksowego z lat 90, Smith gra gościa w masce bez maski.

  2. Harley tatująca Jokera już została wyjaśniona jako fan art.

Dodaj komentarz