Star Wars Anthology: Boba Fett!!!

Najwyraźniej pewne fanbojowskie marzenia never die. Powraca tema spin-offa Star Wars o Bobie.

W ten weekend dowiedzieliśmy się, że Josh Trank nara, co na nowo uruchomiło karuzelę plotek na temat drugiego filmu Star Wars Anthology. Jak głosi dziś cały internet, spin-off ma opowiadać o początkach kariery Boby Fetta i w ogóle środowisku łowców nagród. Nie jest to oczywiście żadna nowość, bo to samo mówiono o pierwszym Anthology, obecnie już nazwanym Rogue One.

Jeden domysł rodzi lawinę innych domysłów, takich jak np. odgrzanie scenariusza gierki SW 1313 i sprzedanie go w formie filmu, a także wersję, że Boba z TOT to inny facet, niż dzieciak z AOTC (osobiście mam nadzieję, że film będzie bazować na bredniach z komiksu Dark Empire). Teorie spiskowe głoszą też, że cały news o Bobie to kontrolowany przeciek od LFL, aby załagodzić złe wrażenie po wywaleniu z roboty Josha Tranka.

Film ma nadal oficjalną datę premiery na 2018, więc trwają gorączkowe poszukiwania reżysera – tak, aby zaczął on pracę jeszcze tego lata. Natomiast na 2020 zaplanowany jest kolejny odcinek Antologii, wg aktualnych plotek – o Hanie Solo.

Szczerze mówiąc, zrobienie filmu o BF to w miarę oczywisty pomysł, ale też pójście po najmniejszej linii oporu. Przypomnijmy, że zgodnie z aktualnym, odświeżonym kanonem SW w wykonaniu Disneya Boba Fett ZGINĄŁ zjedzony przez Sarlacca. Oczywiście do momentu, gdy nie wyjdzie komiks niwelujący tę herezję.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz