Komiksowo

I dziś na koniec dnia parę słów w kwestii ekranizacji komiksowych.

 

AKA Jessica Jones

I kolejne zdjęcia z Jessiki Jones:

 

Ant-Man

Ciekawa informacja o Ant-Manie: @Lord-New-Age podesłał foty z zabawnej kampanii w Australii:

 

Avengers: Age of Ultron

Nowa featuretka:

I dłuższa wersja klipu z ciągnięciem młotka:

I taki spot:

 

Avengers: Infinity War

Hej, ploty! W Avengers 3 jako Defenders maiją się pojawić serialowe postacie, takie jak Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist.

 

Batman V Superman: Dawn of Justice

Dzięki Twitterowi Zacka Snydera mamy lepszy look na strój Batmana:

news_bvs105

Dodatkowo: Jako nerd nie znam się na sporcie, ale jest chyba jakiś koszykarz DeAndre Jordan, który zwiedzał ostatnio czeluście Warner Bros. i zamieścił następujące foty oraz filmy:

news_bvs106

 

Bloodshot

O ekranizacjach komiksów Valiant już pisaliśmy (i to nieraz). Jednak przed opisywanym już Harbringerem zostanie zekranizowany Bloodshot, dla którego Sony planuje premierę na 2017. Natomiast jego reżyserami mają być kolesie od Johna Wicka – David Leitch i Chad Stahelski. Scenariusz napisał Jeff Wadlow (Kick-Ass 2) oraz Eric Heisserer (nowy Thing). Planowane są na razie dwa odcinki, które wraz z dwoma odcinkami Harbringera zostaną na koniec zwieńczone wspólnym tytułem Harbringer Wars.

Sam komiks Bloodshot opowiada o przygodach ożywionego przez Rząd super żołnierza, który zostaje mega killerem bez pamięci (oryginalne).

 

Fantastic Four

Nowe fotosy. Nic nadzwyczajnego po ostatnim trailerze:

news_ffour19

news_ffour20

news_ffour21

 

Suicide Squad

A jak Wam się podoba zmieniający się Jared Leto?

news_suicidesquad46

news_suicidesquad47

news_suicidesquad48

 

Harbringer

O ekranizacjach komiksów Valiant już pisaliśmy (i to nieraz). Sony planuje już produkcję Harbringera, do którego scenariusz napisze Eric Heisserer (nowy Thing). Planowane są na razie dwa odcinki, które wraz z dwoma odcinkami Bloodshota zostaną na koniec zwieńczone wspólnym tytułem Harbringer Wars.

 

Wonder Woman

WW długo nie była bez reżyserki. Na drugi dzień po dezercji Michelle MacLaren produkcję przejęła Patty Jenkins. Patty znana jest głównie z tego, że odeszła z reżyserii Thora 2 wskutek… różnic artystycznych. Reżyserowała też np. Monster (ten z Charlize Theron). Żeby było zabawniej, przez parę godzin trwała plotka, że to zadanie ma przypaść… Angelinie Jolie.

Co ciekawe, po mieście krążą opowieści na temat powodów, dla których odeszła MacLaren: Otóż ponoć widziała ona film jako epiczną „origin story” w stylu Bravehearta, natomiast studio (!) chciało skupić się bardziej na postaciach niż akcji. Michelle miała też ponoć problem z przesiadką z produkcji telewizyjnej do filmowej.

 

Krótko i na temat. Statusy komiksowe – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz