Garść newsów o X-Files!!!

Mamy trochę nowych informacji na temat wyczekiwanej dogrywki X-Files.

Po pierwsze Chris Carter oznajmił, że serial będzie miksem zarówno samodzielnych historii, jak i ogólnej mitologii XF – coż, ambitny plan jak na 6 odcinków. Całość ma się odbywać współcześnie, co rodzi od razu pytanie, co stało się z kolonizacją Ufoludków, która miała się odbyć w 2012? Carter szczerze przyznaje, że jeszcze nie wie, jak to objechać (na małą/średnią/dużą skalę). Pojawi się też oczywiście wątek Williama, dzieciaka Muldera i Scully. Sama konwencja serialu pozostanie niezmieniona.

Co ważne, w ekipie kreatywnej będą na powrót Glen Morgan i James Wong, czyli najlepsze nazwiska, jakie się kiedykolwiek przytrafiły tej serii.

Natomiast David Duchovny poinformował ludność, że zobaczymy powrót takich faworytów jak Skinner, Cigarette Smoking Man! Co więcej, trwają negocjacje, aby zatrudnić też dwójkę agentowskich zmienników z ostatnich sezonów – Doggeta i Reyes (Robert Patrick i Annabeth Gish)! Może być tłoczno, zwłaszcza jak na tak krótki serial.

Duchovny dodaje też zawadiacko, że zarówno on, jak i Gillian Anderson rozwinęli się aktorsko przez ostatnie lata, więc będą w stanie dać z siebie więcej. Hank Moody ahoj.

Zdjęcia będą realizowane w Vancouver, czyli podobnie jak pierwszych pięć sezonów przed przeprowadzką do Kalifornii.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Garść newsów o X-Files!!!

  1. Jak Vancouver to może Reynolds wpadnie gościnnie na plan.

  2. Ale czad! Mam nadzieję że palacz nie zejdzie przed zakończeniem zdjęć.

  3. Rzeczywiście tłoczno. Może próbując to wszystko upchnąć dojdą do wniosku, że 6 odcinków to mało.
    Mi wystarczy Scully pytająca przez komórkę 'Mulder, where are you?' i będę zadowolony.

Dodaj komentarz