Prawdziwe Ghostbusters!!!

Newsy o damskim Ghostbusters z pożal-się-Boże Melissą McCarthy są tak przygnębiające, że w ogóle ignorujemy na ZP istnienie tego filmu.

Natomiast najwyraźniej internetowy hate wzruszył i tak nadwyrężoną wrażliwość studia Sony, które zdecydowało się na produkcję… równoległego filmu z facetami, jak Pan Bóg przykazał!

Oczywiście oficjalna gadunia jest taka, że wytwórnia chce zrobić z Ghostbusters „cinematic universe”, ale dość łatwo odgadnąć prawdziwe motywy tego kroku. W tym celu utworzono nawet zespół produkcyjny Ghost Corps pod wodzą Ivana Reitmana i Dana Aykroyda, który ma nadzorować całość świata GB – łącznie z telewizją i stuffikiem. A dywersyfikację rozpoczęto właśnie od „normalnego” filmu.

Reżyserię powierzono Joe i Anthony’emu Russo (Captain America 2 i 3), a główną rolę zaproponowano Channingowi Tatumowi, który zasadniczo już dał poznać swój talent komediowy. Scenariusz napisze Drew Pearce (Iron Man 3).

Tak więc wygląda na to, że sprawdzone marvelowskie nazwiska są dobre na każdą okazję – ale może przynajmniej dostaniemy Ghostbusters przynajmniej z grubsza godne tego tytułu.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz