Michael Biehn w nowym Alienie!!!

Od czasu ogłoszenia nowego Aliena w reżyserii Neilla Blomkampa ludność na całym świecie zastanawia się, czy faktycznie powróci w nim Michael Biehn jako Hicks. Nadzieje te nieco osłabły po ogłoszeniu, że film jednak nie skasuje Aliena 3 i 4 – teraz jednak wszystko wskazuje na to, że jednak zobaczymy Hicksa.

Aktor pojawił się ostatnio na renomowanym Pensacola Comic Conie, gdzie zadano mu pytania, o jego udział nowym filmie. Biehn potwierdził, że studio skontaktowało się z nim w tym temacie i jego odpowiedź była pozytywna!

Acha, to nie było podczas panelu – „pewien internauta” zadał mu pytanie na korytarzu. No ale oczywiście w to wierzymy. Inne Obce newsy – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Michael Biehn w nowym Alienie!!!

  1. Blomkamp pewnie się teraz cieszy, że dostał kontrakt na Aliena zanim Chappie wszedł do kin. Krytycy nie pozostawiają na nim suchej nitki. Portale popkulturowe są bardziej optymistyczne, ale głównym zarzutem jest brak spójności. W tej chwili liczę, że nie dadzą Bloomkampowi pełnej kontroli nad scenariuszem.

    • Zgadzam się. Pozostaje zagadką tylko dlaczego Dystrykt 9 wyszedł mu taki zajebisty? Wypadek przy pracy? 😉

    • IMHO to może być kwestia zmęczenia materiału. Krytycy opatrzyli się ze świeżynką pt. „afrykańskie scifi z odkrywczym socjalkomentarzem, że podział na oprawców i oprawianych jest be”. I zaczynają Blomkampowi zaglądać w warsztat. Ale to przypuszczenia oparte na reckach, będę wiedział jak zobaczę. W sumie, jakby Blomkamp faktycznie dostał scenariusz do ręki (a jeszcze lepiej zakaz kręcenia w slamsach), to Alien mógłby mu wyjść na zdrowie, zmusić do poszukania jakichś nowych grepsów.

Dodaj komentarz