Paczka newsów Star Wars!!!

Plotek na temat fabuły TFA jest huk, jednak my skupmy się na tych mniej spoilerowych. Otóż rzekomo ważną rolę w EP7 mają odegrać Huttowie. Co jeszcze ciekawsze, mają być oni (konkretnie cztery okazy) ponownie zrobione jako praktyczne hmmm…. kostiumy, co dobrze wróży listom gości na nadchodzących konwentach.

Informacja ta bazuje na rzekomo widzianym przez kogoś concept-arcie, na którym leiopodobna laseczka rozmawia z grupą właśnie Huttów. Czy zobaczymy, jak ci bandyci pod stołem finansują, by zostawić ich w spokoju?

Co do newsów castingowych: w filmie ma pojawić się we flashbackach młoda Leia, a zagra ją… Billie Lourd, czyli córka Carrie Fisher. Inna opcja jest taka, że zagra ona córkę Lei – tak czy inaczej, w rodzinie.

news_starwars203

 

A czemu nie młody Luke? Proszę bardzo, Robert Boulter (syn swego ojca, bynajmniej nie Marka Hamilla):

news_starwars205

 

Mamy też nowego pana – Aidaan Cooka, znany Doctora Who i Hellboya II. Zajmuje się on zwykle graniem kreatur, więc pewnie podobnie będzie tym razem:

news_starwars202

Jak wszyscy zdążyli zauważyć, wśród SW-dziadków powracających w TFA zabrakło Bill Dee 'Jetlag’ Williamsa. Jednak jak sam zainteresowany oznajmił w niedawnym wywiadzie (z okazji swojej roli w Rebels), może on wystąpić w jednym z KOLEJNYCH filmów Star Wars.

Od dawna wiemy, że koleś JJ Abramsa, Greg Grunberg ma się pojawić w TFA. Natomiast teraz okazuje się, że ma chyba nie taką małą rolę, bo był na zdjęciach w Londku i Greenham Common aż 6 tygodni.

news_starwars204

 

Z innych rewelacji: pamiętacie jak się nabijaliście, że nowi szturmowcy to design Apple? Okazuje się, że byliście bliżej ponurej prawdy, niż by się mogło wydawać, ale akurat nie w tym miejscu. Jak bowiem głosi internet, „surowy” wygląd poprzecznego miecza to sugestia… Jony’ego Ive. Nie macie pojęcia kto to? Ja też nie miałem, ale teraz już wiem, że jest to ziom, który zaprojektował wygląd iPhone’a, iPoda i iPada. Ciemna strona spowija wszystko.

I na deser parę mało konkretnych fot z targów Spielwarenmesse w Norymberdze. Wystawiało się tu sporo producentów zapowiadających TFA w swoim line-upie na 2015: Hasbro, LEGO, Mattel, JAKKS Pacific, Rubies, a także producent robotów Sphero wykupiony przez Disneya. Wszystko fajnie, ale żadnych zabawek na targach nie pokazali:

Inne nowiny o Epizode VIItutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz