Komiksowo

Wow, dziś znowu na bogato!

 

Aquaman

News dotyczy może bardziej filmu BvS, ale jego (tego newsa) głównym bohaterem jest Aquaman. Albowiem Zack Snyder wziął i tweetnął pierwsze zdjęcie Jasona Momoły jako Wodnego Człeka:

news_aquaman02

 

Avengers

A Oscar za najbardziej zapchany postaciami plakat goes to… Avengers!

news_avengers2117

 

Daredevil

Mamy zdjęcie Charlie Coxa jako Daredevila w kostiumie na okładce australijskiego Film Ink. Oryginalność kostiumu oceńcie sami:

news_daredevil14

 

Deadpool

I po krótkie walce w castingowym kisielu mamy zwyciężczynię i panią do głównej roli żeńskiej w Deadpoolu – a finalnie została nią Morena Baccarin. Zagra ona dziewczynę Deadpoola, która chodzi z nim mimo jego oszpecenia – przypomnijmy, że Deadpool został mocno pokiereszowany przez kurację antyrakową, ale przy okazji zyskał moce.

Postacią Baccarin teoretycznie może być niejaka Copycat, w liście castingowej opisaną jako „Lindsay”. By popular demand, bardziej twarzowe zdjęcie Moreny:

news_deadpool07

 

Kingsman

Pojawiły się na necie foty z wyciętej sceny z Kingsmana – w której pojawił się komputerowo odmłodzony Michael Caine. Ciekawe:

[Usunęłem, bo Fox kazał]

Lucifer

Dzieje się w temacie serialu Lucyper. Reżyserem pilota będzie sam Len Wiseman, znany z ponadczasowej sagi Underworld. W serialu, Lucyfer, po znudzeniu piekłem i zejściu na Ziemię będzie pomagał LAPD łapać przestępców.

 

Shazam!

THE ROCK rzekł. Mniej istotne co, ale i tak przytoczę – otóż okazuje się, że premiera Shazama! może nastąpić nieco szybciej, niż dotychczas zakładany kwiecień 2019. Nie do końca jestem jednak pewien, czy opinia THE ROCKA jest wiążąca dla całego misternego planu filmowego DC.

 

Spider-Man

Rozkręca się temat, który tydzień temu był jeszcze tylko z dupy wziętą plotą: nowym Spider-Manem może nie być już Peter Parker, ale inna osoba i to o rasie innej niż kaukaska. Czyli wraca Miles Morales (pół-Afro-Amerykanin-pół-Latyno-Amerykanin) albo inny przedstawiciel mniejszości etnicznych.

Dodatkowym argumentem za tą koncepcją jest fakt, że w ostatnim czasie Sony miało sporo zarzutów o przejawy rasizmu i jak dowiódł koreański hack, studio na gwałt próbuje temu jakoś zaradzić. Swoje dwa grosze „na tak” dorzucił też na Twitterze Dan Slott, aktualny autor komiksów S-M. Tak więc może faktycznie coś jest na rzeczy.

 

Suicide Squad

Do składu Suicide Squad dołącza Jay Hernandez (Hostel, Gang Related). Rzekomo ma grać Chato Santanę aka El Diablo – więźnia siedzącego z Jokerem.

news_suicidesquad27

 

Supergirl

Nowe ciekawe nazwisko również w obsadzie serialu Supergirl – Ally McBeal, czyli Calista Flockhart. Zagra ona postać DC o nazwisku Cat Grant, magnatkę medialną, dla której w cywilu pracuje Kara Zor-El.

news_supergirl03

Jeszcze ciekawsze jest inne ogłoszenie castingowe do tegoż serialu: otóż szukany jest „dubler dla superbohatera DC”, wzrost co najmniej 180 cm, kwadratowa szczęka, dobra rzeźba. Wielka tajemnica do momentu, gdy ogłoszenie wspomina, aby w temacie maila kandydaci wpisywali „Superman”.

 

Wolverine

Hugh Jackman potwierdził wprost to, co każdy i tak widzi: wbrew wcześniejszym zapowiedziom teraz ma zamiar grać Wolverine aż do grobowej deski. Z tego powodu zamierza zintensyfikować swoje działania w zakresie kultury fizycznej i wizyt na korbowni.

 

X-Men: Apocalypse

Bryan Singer wrzucił kolejną fotę na Instagrama, tym razem pokazując czapkę do Cerebro:

news_xmenapo20

Przy okazji sokole oko redaktora @LordNewAge wypatrzyło w tle ten plakat:

news_xmenapo22

Przyszła też nowina, że w filmie zagra Brytyjczyk, niejaki Ben Hardy (Eastenders), w „ważnej roli z uniwersum Marvela”. Ta intrygująca zapowiedź jest interpretowana jako rola Cable albo Angela albo Colossusa.

news_xmenapo21

Wiemy też, że w X-M:A powróci Even Peters jako Quicksilver, który z niezrozumiałych dla mnie powodów był dobrze przyjęty przez fanów w X-M:DOFP.

 

 

I tyle na dziś. Nasze statusy filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. Ten Len Wiseman, który posuwał żonę Michael Sheen’a podczas kręcenia filmu, w którym oboje grali ?

  2. Kiedy recenzja jakieś zacnej ekranizacji komiksu, czyt. Kingsman?!

Dodaj komentarz