Mroczne Power Rangers – UPDATE 3!!!

UPDATE: Oglądajcie póki jest, gdyż właściciel praw do Power Rangers (SCG Power Rangers LLC) domaga się zdjęcia filmu z netu.

UPDATE 2: I po misiach.

UPDATE 3: Film jest z powrotem na YT, z dodanym obwieszczeniem prawnym. Dodatkowo zamieszczono wersję ocenzurowaną – dla dziatwy.

Nie za bardzo wiem, czy poniższe arcydzieło można opisać jako fanfilm, zwłaszcza że podpisany jest pod nim kultowy Adi Shankar, słynący z nie do końca oficjalnych filmików marvelowskich i dreddowskich.

No ale jak wie przez analogię każdy bywalec polskich konwentów, kiedy za fanfilm bierze się zawodowiec, to już jest pełen film. I nie inaczej ma się sprawa z Power Rangers. Grają Starbuck, James Van Der Beek i inni.

Mroczne i tylko dla dorosłych!

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Mroczne Power Rangers – UPDATE 3!!!

  1. Świetny. Może ten pseudo-bałagan to tylko gra marketingowa. Krew leje się obficie, panny kręcą się w negliżu, dragi sypią się gdzieś w tle, więc może – nareszcie! – będzie gratka dla widzów, których uniwersalizm PG 13 w filmach nie zadawala.

  2. Szort jest bardzo zacny, ale jest jedna rzecz, która mi w nim nie gra: Power Rangers. Power Rangers to bajka dla 8 latków i jak dla mnie była jadalna tylko kiedy miałem 8 lat i tylko pierwsze parenaście odcinków gdzie faktycznie grała obsada, która ewidentnie potrafiła się napierdalać także w realu ( fajne też było pokazanie faka politycznej poprawności – czarny czarny wojownik ). Cała reszta tego tak zwanego serialu to już padaka nie zasługująca nawet na uwagę 8 latka, i wracając do tematu ten short jest zajebsity jako krótkometrażówka sci-fi ale dodanie nawiązań do tego całego Power Rangers jest jak walnięcie kloca na torcie :/

Dodaj komentarz