BLOMKAMP KRĘCI ALIENA!!!

Pamiętacie, jak na Nowy Rok pojawiły się tajemnicze koncepty z Aliena Neilla Blomkampa i ludzie zastanawiali się, czy instagramowe konto, na którym je zapodano, w ogóle należy do reżysera? Od tego momentu nie upłynęło wiele czasu, ale wiele się zmieniło. Okazuje się, że najprostszą drogą do realizacji swojego wymarzonego filmu jest narobienie szumu w necie.

BLOMKAMP KRĘCI SWOJEGO ALIENA.

Neill ogłosił te newsy – a jakże – na Instagramie, a Fox wnet potwierdził. Zagra też Sigourney Weaver. Tak więc Blomkamp, który jeszcze w zeszłym tygodniu miał duże opory przed wzięciem się za ten film – dał się jednak namówić.

Tak więc kolejny Alien będzie rozwijany niezależnie od Prometheusa 2, aczkolwiek Ridley Scott będzie jego producentem. Akcja nowego Obcego ma się odbywać po sequelu Prometeusza (ale chyba nie bezpośrednio?). Nie wiadomo na ile fabuła filmu będzie zgodna z opublikowanymi artami i czy powróci Michael Biehn.

Premiera w 2017.

Um… So I think it’s officially my next film. #alien

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brownsnout (@neillblomkamp)

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na BLOMKAMP KRĘCI ALIENA!!!

  1. Znając dotychczasowe dania firmowe Blomkampa, mam nadzieję, że obcy nie okaże się dobrodusznym stworzonkiem zaszczutym przez białego człowieka.

  2. To wszystko bardzo, bardzo seksne.

  3. Ciekawe ile elementów tego badziewiastego „Halo” Blomkamp tym razem wciśnie na siłę do filmu żeby go bardziej zjebać :/

  4. Po miesiącu bezowocnych prób odzyskania hasła, użytkownik Godfucker się wściekł i zrobił nowe konto. Pewnie ZP tak specjalnie robi że by mieć większą bazę userów!

    A co do newsa to w moim osobistym odczuciu po prometeshicie Aliena już się bardziej nie da zgwałcić. Więc czekam:)

Dodaj komentarz