Komiksowo

Jak co środę, sypiemy jak z rękawa newsami komiksowo-filmowymi:

 

Ant-Man

Jak wynika z ostatnich spoilerowych fotek LEGO, w filmie być może pojawi się więcej niż jedna postać Ant-Mana. A tym drugim, jak już widzieliśmy, byłby…

Spoiler!
Hank Pym.

Czy tak będzie w filmie, czy to tylko inwencja własna LEGO? Zobaczymy.

 

Black Panther

Wejście Spider-Mana do Marvela i roszady premierowe mocno namieszało w koncepcji Black Panther. Bohater został wykolegowany ze swojej roli w Civil War (w jego miejsce wejdzie S-M) i nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w tym filmie – może się zdarzyć, że Marvel będzie musiał kompletnie zmienić udział tego kolesia w swoim MCU. Jak już zauważyliśmy, jego solowy film pojawi się w połowie Avengers 3 (pomiędzy dwoma częściami), więc trudno sobie teraz wyobrazić, aby miał jakiś bezpośredni związek z tym filmowym kamieniem milowym.

 

Captain America: Civil War

Cichy Samuel L. Jackson brzegi rwie. Okazuje się, że Civil War będzie zapewne PRZEDOSTATNIM filmem Marvela w kontrakcie tegoż aktora. Piszemy „zapewne”, bo nie wiadomo właściwie, czy się on w nim pokaże, choć jest to chyba logiczne. W każdym razie Jacksonowi zostały jeszcze dwa filmy MCU – pytanie, czy dojdzie tu do jakiegoś przedłużenia kontraktu.

Wiemy też, że w CA:CW pojawi się Scarlett Johansson jako Black Widow, ale to chyba akurat nie jest specjalna niespodzianka. No i oczywiście będzie też Iron Man, bo przecież Kapitan musi się z nim zetrzeć.

 

Deadpool

Cztery ciekawe informacje w temacie Deadpoola (tytuł roboczy – Wham!).

Po pierwsze Ryan Reynolds wziął i tweetnął taką fotę:

news_deadpool05

Po drugie, w filmie wystąpi klepaczka MMA Gina Carano jako niejaka Angel Dust. Jest to postać, która potrafi „dopalać się” na krótki czas zwiększonej siły i sprawności:

news_deadpool06

I po trzecie, w Deadpoolu pojawi się Colossus, ale na pewno nie zagra go Daniel Cudmore z X-Menów.

No i po czwarte mamy castingową rozpiskę pozostałych postaci:
– Ridge: dowolna rasa, 30-50 lat, wielki, muskularny, niebezpieczny i brutalny osiłek, ale z poczuciem humoru.
– Lindsay: dowolna rasa, 20-30 lat, atrakcyjna, światowa, mądra i piękna – ale po przejścach.
– Simon: dowolna rasa, 20-40 lat, humorystyczny i sprytny, ale ciapa. Egoista, ale lojalny.
– Shirlie: stara, znająca życie Murzynka.
– Kathy: dowolna rasa, nastolatka, z poczuciem humoru.
– Keren: dowolna rasa, 20-40 lat, poważny wielki twardziel(ka).
– Albert: dowolna rasa, 30-50 lat, muskularny wielki twardziel.

Wszystkie postacie są przewidziane na trzy sequele. Dodajmy, że oczywiście nie są to ich prawdziwe filmowe imiona – przynajmniej niektóre to ewidentnie marvelowo-foxowe postacie. Keren to teoretycznie może być Angel Dust, a Simon – kumpel Deadpoola, Weasel. Za to Ridge to np. Ajax, jeden z głównych komiksowych wrogów naszego zabijaki.

 

Hit-Girl

Matthew Vaughn zasugerował w niedawnym wywiadzie, że o ile Kick-Ass 3 raczej na razie nie wchodzi w grę, to warto byłoby rozważyć prequel Hit-Girl. Podobno pomysł na film jest już gotowy – i jeśli film by dobrze zadoił, szansze na K-A3 z pierwotną obsadą wzrastają.

Oczywiście mała jest szansa, aby prequelową Hit-Girl zagrała pełnoletnia już Chloë Moretz.

 

Kingsman: The Secret Service

Ten sam Matthew Vaughn nie wyklucza również sequela Kingsmana. Tu też już ponoć jest koncept filmu.

 

Spider-Man

Ciekawa informacja Spider-Manowa: otóż Sony rozważa ponoć wymianę Petera Parkera na czarnoskórego Milesa Moralesa (Ultimate Spider-Man)- tak dla urozmaicenia. Czy to fakty czy fikcja? Nie wiemy!

news_spiderman05

 

Suicide Squad

Jak pamiętamy, Tom Hardy zluzował rolę Ricka Flaga w Suicide Squad. Po różnych gwałtownych poszukiwaniach chyba znalazł się jego zmiennik – Joel Kinnaman, czyli nowy RoboCop. Nowinka jeszcze do potwierdzenia.

news_suicidesquad26

 

Wolverine

Hugh Jackman pseudo-potwierdził rewelacje o udziale Patrick Stewarta w kolejnym Wolverine. Zasugerował też, że akcja filmu będzie działa się w nowej linii czasowej, powstałej po X-Men: Days of Future Past.

 

X-Men: Apocalypse

Bryan Singer przywróci nam w w nowych X-Menach jedną z nieodżałowanych postaci pierwszej trylogii, czyli Nightcrawlera! Oczywiście w wersji młodszej – a zagra go Kodi Smit-Mcphee (Let the Right One In, Dawn of the Planet of the Apes). Reżyser swoim zwyczajem ogłosił te rewelacje na Twitterze:

news_xmenapo19

I pozostając w tym samym temacie, kilka kolejnych ciekawych fotek i artów z Twittera Singera:

news_xmenapo15

news_xmenapo16

news_xmenapo17

news_xmenapo18

 

Poszło jak z bicza trzasnął! A tutaj macie nasze statusy filmów komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Komiksowo

Dodaj komentarz