Trailer Rendlesham UFO Incident!!!

Rendlesham to ponoć najbardziej znany brytyjski UFO-site. Mieściła się tam amerykańska baza wojskowa, w pobliżu której w grudniu 1980 zaobserwowano tajemnicze światła. Żołnierze, którzy udali się na zwiady do pobliskiego lasu zaobserwowali szereg różnokolorowych świateł, hałasy wydawane przez spanikowane zwierzęta i ruch między drzewami.

Pewien mężczyzna zaobserwował wtedy też „pojazd pokryty hieroglifami”, natomiast kolejnego dnia w lesie znaleziono szereg opalonych drzew, a także odnotowano wysoki poziom promieniowania. Za to kolejnego dnia niejaki podpułkownik Charlest Halt udał się do lasu z zamiarem zdyskredytowania opowieści swoich podwładnych o UFO. Ponieważ wziął ze sobą nagrywający wszystko magnetofon, jego wycieczka dała dokładnie odwrotny efekt: opisuje światła i promienie w lesie, a także obserwujący ich świecący obiekt – który został ponoć zauważony również przez brytyjskie radary.

No i jeszcze następnego dnia kolejny patrol żołnierzy trafił kolejny raz na światła w tym samym miejscu. Tu też zaobserwowali świecący obiekt wielkości piłki, który latał między drzewami i wokół… ekipy badających akurat teren żołnierzy w kombinezonach ochronnych. W pewnym momencie obiekt „eksplodował”, a w lesie pojawił się pojazd, z którego wysiadł ufoludek. Po wzajemnej obserwacji się przez chwilę, przedstawiciele obu ras rozeszli się do swoich zajęć.

Reżyser The Rendlesham UFO Incident, Daniel Simpson to mieszkaniec okolicy i ekspert od jej UFO-historii. Postanowił nakręcić film typu „kamerka” o ekipie realizującej dokument na wspomniany temat:

I przy okazji: autentyczny film nakręcony w tej okolicy miesiąc temu:

news_rendlesham01

Komenty FB

komentarzy

Komercha

2 Komentarze(y) na Trailer Rendlesham UFO Incident!!!

  1. Na słodkie Jezusa stópki, tylko nie znowu found footage. 🙁 Choć na plus samoloty na poziomie ptaków z Birdemic.

  2. „Po wzajemnej obserwacji się przez chwilę, przedstawiciele obu ras rozeszli się do swoich zajęć” – widać, że Hamerykanie bo gdyby to byli Polacy to w celach szerzenia pokoju pomiędzy rasami przynajmniej obaliliby z nim flachę i na bank w tym czasie któryś odkręciłby mu coś od statku i pipole mieliby niezbity dowód na istnienie UFO :/

Dodaj komentarz