Komiksowo

Jak co środę, trochę o ekranizacjach komiksów.

 

AKA Jessica Jones

Rozbujowuje się (o, korekta tego nie podkreśla) obsada serialu AKA Jessica Jones. Dołączyły do niej:

Krysten Ritter jako sama Jessica Jones:

news_jessicajones02

 

Rachael Taylor (Grey’s Anatomy) jako Hellcat:

news_jessicajones01

 

Dodatkowo zagra też Carrie-Ann Moss, jako Harper. Foty nie zamieszczam, bo każdy wie jak wygląda – jak Trinity, tylko starzej. Poza tym występują David Tennant (Kilgrave) i Mike Colter (Luke Cage).

 

Ant-Man

Nie od dziś wiadomo, że w Ant-Manie ma wystąpić Agentka Carter. Mimo początkowych przypuszczeń, że ma ona pojawić się we flashbacku w dawnych czasach, opublikowane ostatnio fragmenty oficjalnego komiksu „Marvel’s Ant-Man Prelude”, pokazują, że zobaczymy ją raczej w starszej wersji:

news_antman39

news_antman40

 

Avengers: Age of Ultron

Mamy całą serię oficjalnych fot z Avengers 2 – niektóre stare w lepszej jakości, inne nowe:

I dodatkowo serię graficzek z naklejek i innych gadżetów:

Pojawiły się też plotki, jakoby w filmie miały się pojawić postaci z serialu Agents of S.H.I.E.L.D., a mianowicie Melinda May, Skye i Agent Coulson. Dodatkowo, jak wyznał Paul Bettany, jego The Vision pojawi się w kolejnych filmach Marvela. Należy spodziewać się, że sam Vision będzie ewolucją Jarvisa Tony’ego Starka, którego głos również gadał Bettany.

 

Cowboy Ninja Viking

Pamiętacie tę zapowiedź? Najwyraźniej film chyba nadal się robi, bo ofertę jego reżyserii otrzymali właśnie David Leitch i Chad Stahelski – twórcy Johna Wicka. Promuje za nimi rozchwytywany ostatnio Chris Pratt, któremu widzi się główna rola w filmie.

 

Daredevil

Dla chętnych – trailerek:

 

Green Lantern

Tyrese Gibson kontynuuje swoje parcie na Green Lanterna. Jego najnowsze posty na Instagramie wskazują, że był na spotkaniu w Warnerze:

news_greenlantern04

news_greenlantern05jpg

 

Hit-Girl

Reżyser The Raid, Gareth Evans najwyraźniej napala się na zrobienie spin-off o Hit-Girl, co już zdążył omówić z Markiem Millarem. Wszystko ładnie pięknie, ale poza ich dobrymi chęciami na razie nic nie ma, a sama Chloe Moretz też już dziękuje za te rolę.

 

Spider-Man

Jak wynika z ostatniego wywiado z J.K. Simmonsem, teoretycznie jest szansa, że powróci on jako J. Jonah Jameson w kolejnym Spider-Manie. Albo w jakimś innym filmie nawiązującym do Spider-Mana.

 

Suicide Squad

David Ayer wrzuca na Twittera obrazek podpisany „Tools”. Hmmmm.

news_suicidesquad25

 

Supergirl

I w Supergirl też nowe castingi: Jimmy Olsen zagra Mehcad Brooks, trwają poszukiwania odtwórcy niejakiego Lumberjacka, który ma być złym w serialu. Chętni do roli muszą pamiętać, że koleś musi być szafą (min. 2m w każdą stronę).

 

The Fantastic Four

Mimo, że w pierwszy trailerze Fantastic Four nie pojawia się Doctor Doom, reżyser potwierdza, że będzie on kluczową postacią filmu.

I taka ciekawostka wskazująca na pewne podobieństwa pomiędzy F4 a innym klasykiem:

 

X-Men Apocalypse

Ciekawa nowina w temacie X-Menów: w Apocalypse pojawi się ponownie Rose Byrne jako Moira MacTaggert. Jak pamiętamy, na końcu First Class miała one pewne problemy z pamięcią, ale to w końcu nie przeszkadza mieć przygody i pomóc zamknąć preqeulową trylogię X-Men.

Rewelacje te pochodzą z pierwszej ręki – od scenarzysty Simona Kinberga. Przy okazji oznajmił on też, że w filmie może pojawić się Dazzler, jako jedna z X-Menek popularnych w latach ’80, kiedy właśnie dzieje się akcja filmu. Dazzler to niunia, któa potrafi zamieniać wibracje dźwiękowę w strumienie energii i została pomyślana jako cross-promocja Marvela i Casablanca Records reklamująca… muzykę disco. Zatem idealnie.

news_xmenapo12

 

 

I tyle na dziś. Zapraszamy do naszego statusu filmów komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz