Komiksowo

Kilka wigilijnych nowin komiksowych:

 

Agent Carter

Kolejny plakat o Agentce Carter:

news_acarter03

 

Daredevil

Pojawiły się dwa kolejne zdjęcia z serialowego Daredevila:

news_daredevil11

 

Captain America: Civil War

Wygląda na to, że Marvel pomimo (albo dzięki) medialnego shitstormu z Sony odpuścił sobie Spider-Mana w Civil War. Teoretycznie może on się pojawić jako cameo, gdyż do premiery jest jeszcze 1,5 roku, ale na jakąś istotną jego rolę nie mamy co liczyć – jak głoszą plotki.

W filmie centralną postacią ma być ponoć Winter Soldier, który ma stać za śmiercią rodziców Tony’ego Starka – co będzie zarzewiem konfliktu między Iron Manem, a Kapitanem Ameryką.

 

Guardians of the Galaxy 2

Przy pomocy Twittera James Gunn przedstawił status prac koncepcyjnych nad przeszłością Petera Quilla:

news_gotg203

 

Luke Cage

Znalazł się odtwórca roli Luke Cage. Został nim Mike Colter (The Following, The Good Wife). Jeśli zastanawiacie, gdzie miałby się on pojawić – będzie to w netflixowym serialu Jessica Jones.

news_lukecage01

 

Spider-Man

Kandydatem na reżysera kolejnych Spider-Manów Sony, o ile one kiedykolwiek powstaną, ma być Drew Goddard (Buffy, Cloverfield, Cabin in the Woods). Miałby on ponadto napisać scenariusz reboota Spider-Mana, a na razie pracuje nad Sinister Six.

Wbrew kłamstwom, które przeczytaliście powyżej pod nagłówkiem Captain America 3, ważne źródła donoszą, że Spider-Man ma odgrywać istotną rolę w tym filmie i będzie ona wstępem do nowego reboota, który będzie zgodnie produkowany przez Sony i Marvela.

 

Wonder Woman

Jak wynika z wywiadu ze szczęśliwie wybraną panią reżyser Wonder Woman, Michelle MacLaren, produkcja filmu jest jeszcze mocno w proszku. Nie ma scenariusza, daty premiery, a sama produkcja jeszcze nie wystartowała.

 

I tyle w tym temacie. Nasz status filmów komiksowych – tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

Dodaj komentarz