Komiksowo

I kolejna środowa porcja nowin komiksowych:

 

Ant-Man

Zakończono zdjęcia do Ant-Mana. Teraz pozostaje czekać na trailery i gotowy produkt.

 

Aquaman

Jason Momoa był uprzejmy zabrać głos w sprawie Aquamana na konwencie Comic-Con, oczywiście w Brazylii. Otóż okazało się, że ma podpisany kontrakt na CZTERY filmy (nie wszystkie muszą być z serii o samym Aquamanie). Został zakontraktowany już wiele miesięcy przed oficjalnym ogłoszeniem, ale musiał trzymać mordę na kłódkę.

 

Avengers: Age of Ultron

I mamy nowy BTS-owy klip Avengers 2 z otchłani internetów:

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Podobnie jak Ant-Man, również BvS zakończył swoje zdjęcia. Tymczasem Jeremy Irons w czasie przypadkowej wypowiedzi oznajmił, że jego Alfred będzie miał podejście bardziej „praktyczne” niż lokajskie.

 

Deadpool

Pomimo początkowych wątpliwości, mamy już potwierdzenie że Deadpoola w Deadpoolu zagra ponownie Ryan Reynolds.

 

Doctor Strange

No i kolejne oficjalne potwierdzenie: Tak, Benedict Cumberbatch będzie Doctorem Strange.

 

Krypton

Po wstępnych plotkach SyFy ogłosiło właśnie oficjalnie serial Krypton. Opowiadać on będzie o życiu na Kryptonie przed Supermanem i ciężkim losie okrytego niesławą rodu El. Na ogarniętym chaosem Kryptonem dziadek Kal-Ela przywraca nadzieję i równość planecie!

Produkuje David S. Goyer, który napisze też scenariusze.

news_krypton01

 

Powers

Nowe zdjęcia z playstationowego serialu Powers:

news_powers01

news_powers02

news_powers03

news_powers04

news_powers05

news_powers06

news_powers07

 

Spider-Man

Jak pewnie wszyscy wiedzą mega-hack na komputerach Sony zaowocował wypuszczeniem w sieć kilkudziesięciu gigabajtów dokumentów wytwórni. Dzięki chłopakom od Kim-Dżong-Una mamy między innymi nieco informacji na temat losów serii Spider-Mana.

Otóż Sony prowadziło z Marvelem rozmowy mające na celu wspólną produkcję Spider-Mana, łącznie z jego występem w Captain America: Civil War. Innym wątkiem jest propozycja Sony, aby Marvel wyprodukował nową trylogię Spidera, przy której Sony zachowałoby kontrolę kreatywną, marketing i dystrybucję. Koniec końców jednak wszystkie negocjacje zakończyły się fiaskiem w listopadzie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że planowana jest animowana komedia ze Spider-Manem autorstwa Chrisa Millera i Phila Lorda (22 Jump Street, The Lego Movie) – co akurat może jest najlepszym pomysłem w tej sytuacji.

 

Wonder Woman

Wiadomo już, kto napisze scenariusz Kobiety Cud. I nie będzie to kolejna kobita, a Jason Fuchs (Pan, Ice Age: Continental Drift).

 

 

I to tyle na dziś. Jak zwykle, możecie przejrzeć nasz Status Filmów Komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. Ze Szerloka taki Doktor jak i z Afflecka Batman. No, ale przynajmniej dziewczyński fanbejs dopisze.

Dodaj komentarz