Komiksowo

Po newsie o Suicide Squad dziś skromniutko:

 

Avengers: Age of Ultron

Pomimo oficjalnego zakończenia zdjęć  w styczniu zaplanowane są dokrętki do Avengers 2. Nie jest to oczywiście nic nadzwyczajnego, ale już spekuluje się, że w tym wypadku dokrętki mogą być bardziej istotne niż zwykle. Wezmą w nich udział praktycznie wszyscy Avengersi minus Kapitan Ameryka, a także Loki i całą zabawa potrwa w Pinewood dwa tygodnie. Zastanawia brak udziału Chrisa Evansa i Jamesa Spadera (Ultron).

Teorie internetowe sugerują, że dodatkowe zdjęcia mają na celu wprowadzenie nowych bohaterów, takich jak Black Panther czy Captain Marvel.

 

Guardians of the Galaxy

Mała damska pyskówka w wyciętej scenie z GotG:

 

Justice League Dark

Jak donoszą gazety, jest gotowy scenariusz Justice League Dark w reżyserii Guillermo Del Toro. Na razie jednak w kwestii scenariusza nie wypowiedział się jeszcze Warner, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Poza tym GDT może się zabrać dopiero po ukończeniu Crimson Peak, kolejnego sezonu The Strain i Pacific Rim 2.

 

Sandman

Jak wiadomo, reżyserem i odtwórca głównej roli w Sandmanie ma być Joseph Gordon-Levitt. Ostatnio, wspólnie z Davidem Goyerem ujawnił, że pierwszy draft scenariusza został przedstawiony Warnerom i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Należy zaznaczyć, że ze scenarzystami ściśle współpracował Neul Gaiman, co daje nadzieję, że film będzie miał ręce i nogi.

Oczywiście pozytywna reakcja studia jeszcze o niczym nie przesądza i sama produkcja nie jest jeszcze potwierdzona.

 

The Fantastic Four

W necie pojawiło się streszczenie nowego FF, ponoć oficjalne: Fantastyczna Czwórka to współczesna re-imaginacja tradycyjnego teamu Marvela. Opowiada ona o czwórce młodych outsiderów, którzy przenoszą się do alternatywnego i niebezpiecznego wszechświata, który w szokujący sposób zmienia ich fizyczną formę. Muszą teraz opanować swoje nowe moce i uratować Ziemię od wroga – dawnego przyjaciela.

 

I tyle na dziś. Zapraszamy do naszego statusu filmów komiksowych.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Komiksowo

  1. NEWS DNIA

    The Crow znowu ma nowego reżysera. Jakiś Corin Hardy.

Dodaj komentarz