Fabuła spin-offa Star Wars!!!

Aktualny tydzień jest rozgrzany do białości newsami Star Wars. Najpierw mieliśmy codziennie zmieniające się domysły na temat premiery trailera Episode VII, teraz mamy zarys fabuły pierwszego spin-offa.

Oficjalnie na razie wiemy tyle, że reżyseruje Gareth Edwards (Godzilla), a scenariusz pisze Gary Whitta (Walking Dead). Premiera planowania jest na 16 grudnia 2016. Ogólnie panuje fanowskie przekonanie, że bohaterem filmu będzie Boba Fett.

Teraz pojawiła się pierwsza „konkretna plota” na temat fabuły. Otóż ma ona opowiadać o ekipie łowców nagród dokonującej mega kradzieży w świecie Star Wars. Mianowicie mają oni zamiar wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci, prawdopodobnie na zlecenie Rebelii. Tak więc mamy tu połączenie Siedmiu samurajów z Ocean’s Eleven.

Na razie w plotkach nie pojawia się nazwisko Fetta, co jeszcze jednak nie oznacza, że w filmie go nie ma. Za to co ciekawe, że w filmie ma pojawić się Millennium Falcon, jednak bez Hana Solo. Dodatkowo, główny bohater spin-offa ma zostać wprowadzony w The Force Awakens (oczywiście tu znacznie starszy, chyba że jest obcym lub robotem). Trochę duża liczba konkretów nieco osłabia ich wiarygodność, ale może akurat.

No i przy okazji warto powiedzieć coś o trailerze The Force Awakens. Po iluś tam wersjach finalnie mamy potwierdzenie, że będzie miał on premierę w TEN PIĄTEK w 30 kinach w USA. Fakt ten potwierdza na Twitterze sam JJA:

news_starwars169

Tak więc może to być najmniej handlowy Black Friday w dziejach. Niestety jeszcze nie wiadomo, czy trailer pojawi się równolegle online, czy też trzeba będzie czekać na dokonania kamerzystów.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

4 Komentarze(y) na Fabuła spin-offa Star Wars!!!

  1. Disney chyba czyta ZP, bo właśnie ogłoszono, że oficjalny polski tytuł nowego filmu to „Przebudzenie Mocy”.

  2. Zważywszy na słowo TINY oczekiwałbym raczej teasera niźli pełnego trailera.

  3. A co do podnoszącej się temperatury w związku z wieściami o nowych SW, spieszę donieść, iż wbrew trendom światowym, Egmont zawiesił wydawanie periodyku komiksowego Star Wars Komiks. WTG Egmont! :/ (no, ale ma to jakiś tam związek z przejściem praw autorskich na Disney’a)

Dodaj komentarz