Komiksowo

Jest środa, jest Komiksowo.

 

Na początek praktyczna oficjalna rozpiska Fazy Trzeciej Marvela:

news_marvel02

A dalej już po staremu:

 

Batman v Superman: Dawn of Justice

Nieco nowych fot z planu BvS w Chicago. Po pierwsze w filmie najwyraźniej będziemy mieli okazję obejrzeć po raz tysiąc trzydziesty pierwszy scenę śmierci rodziców Bruce’a Wayne’a. I znowu Zorro:

Co ciekawe, na plakatach widać Mark of Zorro w wersji z 1940, co jest kolejnym dowodem na fakt, że Snyder w swoim filmie inspiruje się „The Dark Knight Returns” Millera – tam właśnie pojawił się film w tej wersji (jest jeszcze druga – z 1920). Z kolei premiera Excalibura wskazuje, że ten ważny event w życiu Bruce’a będzie miał miejsce w 1981.

I kilka innych luźnych zdjęć:

Przy okazji wyszło na jaw, że zgodnie z batmanową tradycją, część scen kręcona jest kamerami IMAX – a na pewno scena z wyjściem z kina.

 

Captain America: Civil War

Wiemy na sicher, że w CA3 zagra Daniel Bruhl (Rush, Inglourious Basterds). Koleś ma ryj urodzonego naziola, nic więc dziwnego, że zagra złego, ale nie głównego. Natomiast jego postać może pojawić się jako główny zły w… Doctorze Strange.

news_captam302

 

Guardians of the Galaxy

Oto trailerek wydania Blu-ray. Na nim ciekawostki i jedna nowa sekunda z Avengers 2:

 

Suicide Squad

Do trzódki kandydatów do różnych ról w Suicide Squad dołącza Jai Courtney, znany głównie jako syn Bruce’a Willisa w Die Hard ileśtam (tym w Moskwie), a także Kyle Reese w Terminator: Genisys – miałby on być za Deadshota. Z poprzednich domysłów wynika, że Will Smith jest kandydatem na Captaina Boomeranga, a Tom Hard na Ricka Flaga.

news_suicidesquad12

 

Wonder Woman

Wygląda na to, że główną kandydatką na reżyserkę Wonder Woman jest aktualnie wspominana już Michelle MacLaren (Game of Thrones, Walking Dead, Breaking Bad). Rozmowy podobno trwają, ale kwestia jest jeszcze otwarta.

 

X-Men: Apocalypse

Jak się okazuje, kolejny odcinek X-Men ma skupiać się na romansach. Pierwszy z nich to trójkąt Beast-Mystique-Magneto (dodajmy, że punktem wspólnym dla obu panów jest Mystique, a nie inaczej).

Drugi to PRZYSZŁY romans w wykonaniu Jean Grey i Cyclopsa. W tym celu potrzebni są nowi aktorzy do młodych wersji tych postaci.

Do roli młodej Famke Janssen pretendują Hailee Steinfeld (Ender’s Game), Elle Fanning (Super 8), i Hit-Girl, która ma już wprawę w filmach komiksowych oraz z telekinezą:

news_xmenapo04

Natomiast w przypadku Cyclopsa producenci szukają relatywnie nieznanych twarzy i kandydatami są obecnie Ben Hardy, Charlie Rowe i Timothee Chalamet (Interstellar).

news_xmenapo05

 

I dziś tylko tyle. Nasz status filmów komiksowych jest tutaj.

Komenty FB

komentarzy

Komercha

3 Komentarze(y) na Komiksowo

  1. „Will Smith jest kandydatem na Captaina Boomerangta”

    WAAAAAT?!

  2. Coś się Komandorowi pokiełbasiło, bo na plakacie i na zapowiedziach jest Mark of Zorro 🙂

Dodaj komentarz