Trailer chińskiego Avatara!!!

Pamiętacie niesłychanie intrygujące makingofowe foty z chińskiego Empires of the Deep?

Okazuje się, że w międzyczasie ten niesłychanie intrygujący film dorobił się trailera, na co zwrócił mi uprzejmie uwagę @garret korzystając z nowoczesnych środków przekazu, mimo że znajdujemy się w różnych miastach (!).

Nie wiadomo, czy Empires of the Deep  kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, gdyż był kręcony (4 lata temu) metodą mocno gospodarczą i freestylową, w związku z czym ponoć spora część materiału nie nadaje się do wykorzystania w montażu. Przez produkcję przewinęli się Pitof (Catwoman, Vidocq), a nawet… Irvin Kershner. Kolejnymi reżyserami byli Jonathan Lawrence, Michael French i Scott Miller, ale każdy prędzej czy później uciekał załamany kulturą produkcji. Ostatnio ponoć film został doprowadzony do jako takiego stanu, jednak pierwsze pokazy testowe były na tyle… rozczarowujące, że na razie trafił na półkę. Dodajmy, że pokazy te miały miejsce w Chinach, a to już coś mówi o jakości produkcji.

Acha, niektórzy mogli już widzieć ten trailer, bo ma on już dwa lata. Ale wolę nie ryzykować, że ktoś go przegapił i nie miał okazji poznać tej epy:

news_empiresdeep80

Komenty FB

komentarzy

Komercha

1 Komentarz na Trailer chińskiego Avatara!!!

Dodaj komentarz